LYS görevlerini iptal

Kodla Büyü

ahaslan

Site Gezgini
Arkadaşlar okulda öğretmenler olarak LYS görevlerini iptal ettik. Sizleri de bu eyleme davet ediyorum.

Çocukların geleceklerini çizecekleri bu sınavda (lys) ben sınavı boykota çok sıcak bakmıyorum. Her sınava bölünmek yerine bir sınav belirlenir (ki) bu da meb in açtığı bir sınav olur (ehliyet,belki sbs) o zaman okey derim.
zaten sbs ye başvurmadım bir çok öğretmen gibi...

ahaslan' Alıntı:
Arkadaşlar okulda öğretmenler olarak LYS görevlerini iptal ettik. Sizleri de bu eyleme davet ediyorum.

hocam bende basvurmuştum ama nasıl iptal edicez.. daha yerler belli olmadı.

roninalp' Alıntı:
ahaslan' Alıntı:

hocam bende basvurmuştum ama nasıl iptal edicez.. daha yerler belli olmadı.

gis.osym.gov.tr adresinden kullanıcı adı ve şifre giriş yapıyorsunuz. Görev tercihlerim menüsünden "görev almak istediğiniz sınavlar" listesindeki sınavları "görevlendirme tercihlerine açık sınavlar" listesine sol ok tuşu ile geri alıp kaydediyorsunuz.

ahaslan' Alıntı:
gis.osym.gov.tr adresinden kullanıcı adı ve şifre giriş yapıyorsunuz. Görev tercihlerim menüsünden "görev almak istediğiniz sınavlar" listesindeki sınavları "görevlendirme tercihlerine açık sınavlar" listesine sol ok tuşu ile geri alıp kaydediyorsunuz.
işlem tamm

Bizde 50 öğretmenin 50si de hiçbir sınav görevi almıyor, okulumda 50 lira için onurunu satan bir kişi bile çıkmaması bizleri çok gururlandırdı.

zaten tepki olmazsa ilkokul mezunu hizmetli maaşıda bizi geçecek..yazıktır bu öğretmene yapılan

bu sene LGS sınavında ben görev istemediğim halde sınavdan önceki akşam saat 21:00 de telefona mesaj geldi OSYMden. Yarın....... okulda sınav göreviniz var diye....... o saatten sonra iptal de edilemez.. bu şekilde emrivakilerle karşılaşacağız gene galiba....

Geri