Müdürle problemi olanlar...

Kodla Büyü

only61

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
Müdürle problemi olan buraya yazıyor...neden yazıldığını anlamıyorum...cesaretin varsa müdürün yüzüne söylersin...
burada yazdığını müdürüne söyleyemiyorsan bir acizlik söz konusu olur...
eğer gerekli şeyleri yapıp haksızlığa uğrarsan gel burda paylaş ama yüzüne konuşacak cesaretin yoksa burda yazma bunları zaten biliyoruz..

bir de müdürün verdiği işleri yap eline mi yapışacak...yeri geldi mi o da seni idare eder...haa müdürün anlayışsızdır orası ayrı...o zaman paylaşılabilir ve ortak bir tavsiyeyle neler yapılacağı konuşulur

Allahtan psikolog değilsin. ..Kocana diyemedin de mi bana geliyosun diyip evine postalardın milleti..Burası aynı zamanda sosyalleşme ortamı.Herkes derdini anlatabilir müdürüne arkasından küfür edebilir rahatlayabilir.men dakka dukka :mrgreen:

"haa müdürün anlayışsızdır orası ayrı...o zaman paylaşılabilir ve ortak bir tavsiyeyle neler yapılacağı konuşulur"

yani yazmayın ama yazın diyosun!

Demhar' Alıntı:
"haa müdürün anlayışsızdır orası ayrı...o zaman paylaşılabilir ve ortak bir tavsiyeyle neler yapılacağı konuşulur"

Zaten müdürüm çok anlayışlı diye kimse burda konu açmaz. Hadi bu mutluluğumu paylaşın da demez. Demez demez.

Sen kendine bir forum sitesi aç kurallarını koy... kurallara uymayanı mahkemeye ver.
Not: Müdürümle aram gayet iyi...

yaw nerden cıktı şimdi bu neden ilgilendirdi seni müdürüyle problem yaşamıştır yazmıştır. Kime ne yazan yazar derdine çare arar.
isteyen karısı ile kavga eder onu yazar yzarda yazar, sen istersen oku istersen okuma istersen yorum yap,istersen yorum yapma

only61 arkadaşımız haklı. fercabx adlı üye ise "Herkes derdini anlatabilir müdürüne arkasından küfür edebilir rahatlayabilir." demiş. Forum hakaret etme, küfürleşme, küfür edip rahatlama yeri midir?

Allah' a şükür bal gibi müdürüm ve yardımcısı var. Müdürüm bana "hükümet" diye hitap ediyo. Okulda iktidar benim :++: Nöbet yok, sınıf yok, kulüp yok, 6 saat ders 9.00-15.00 mesai. İnşallah değişmez.

hiç problemimiz yok diyelim.Sonra okul yakınında oturuyorsun diye formatör ol diyor sonra hocam arasıra bt sınıfını açar mısın diyor sonra okuma yazma kursu verir misin diyor çünkü kendileri 14:30da eve gidip bedavadan benim parayı alacak sonra dynedi bir düzelt diyor sonra projeksiyon odasını bir düzenle diyor derken derken ortada bu durumlar var iken ben yapar mıyım hayır kabul etmedim ve yapmıyorum.
İşte o zaman selam sabah kesiliyor.Böyle mi olması lazım okul kültürünün.Ben de iliçi 2 sene olmazsa bastırıp başka bir okula geçici görevle gidiyorum.Bilmiyorum anlatabildim mi öğretmeniz ama bir yere kadar

neden yazmasın ki, arabalarını bu forumda satmaya çalışanlar var arkadaş müdürle olan problemini yazmış neden olmasın ki, acayip ilginç meseleler ya da bizim ilerde karşılaşabileceğimiz durumlar okuyabiliyoruz, belki ilerde müdürle tartışınca sizde birkaç soru sormak isteyebilirsiniz burada

benim sözüm müdürüne gerekli cevabı veremeyip hırsını burdan alanlar...ayrıca müdür olmak istemiyorum arkadaşlar haberiz ola....

aak' Alıntı:
Allah' a şükür bal gibi müdürüm ve yardımcısı var. Müdürüm bana "hükümet" diye hitap ediyo. Okulda iktidar benim :++: Nöbet yok, sınıf yok, kulüp yok, 6 saat ders 9.00-15.00 mesai. İnşallah değişmez.

her denileni yapıyosan sıkıntı olmaz hocam :)

herkesin müdüre söylemeyediklerini burada söyleme hakkı olduğu gibi only61 hocanın da bundan rahatsız olma hatta bununla ilgili konu açma hakkı da var, e böyle olunca da bu konuları okuyanlara kardeşim okuma yorum yapma o zaman deme hakkı doğuyor, peki o zaman sen de only61 in yazdıklarını okuma yorum yapma dimi ama.. fazla uzatmayalım böyle gider :)

zencefil58' Alıntı:
aak' Alıntı:

Bugün benden istediği kitap okuma afişi hazırlamamdı. Ben de resim bulp üstüne yazı yazıp eline verdim çıktıyı kendisi alacak. Başkada bişey istemedi.Yapmayım mı onu da?

aak' Alıntı:
zencefil58' Alıntı:
aak' Alıntı:

Bugün benden istediği kitap okuma afişi hazırlamamdı. Ben de resim bulp üstüne yazı yazıp eline verdim çıktıyı kendisi alacak. Başkada bişey istemedi.Yapmayım mı onu da?

hocam ben sizin anladığınız anlamda sölemedim :) yapın tabikii Bende yapardım ve hiç sıkıntı yaşamadım tek gıcık olduğum özel işlerin devreye girmesiydi :)

kimse burya yazmayın diyemez

uygunsuz birşey olursa zaten modoratörler konuyu yada mesajı siler

ben müdürün suratına da söylüyorum kavga da ediyorum burda da yazıyorum ve arkadaşlarımızın yazdıklarını başlarından gecenleri okuyorum yorumda yapıyorum herkes buraya derdini yazacak ve belki uygun bir yorum alacak ona göre durumunu ayarlayacaktır.
ve ayrıca burda derdimi anlatınca ben deşarj oluyorum devam arkadaşlar bt cilerin çektiklerini anlatacağız ki hakkımızda düzenleme yapacaklar belki çektiklerimiz bilirler

mesela ben şunu diyeyim okula malzeme lazım oldu . ben hep yürekten çalıştım ya şimdiye kadar dün adam utanmadan hocam cumartesi günü bunu alırmıısın diyor ya resmi tatilime ne karışıyorsun sen ha onadamı karışıcan tabi hayır dedim sonra bugün kendi paşa paşa gidip alır. hafta sonu kurs açalım dediğim de sen açamzsın diyordu ama sonra başka arkadaşlara yok sbs yok okuma yazma kursu hepsini açtı egzersizleri istediklerine rastgele dağıttı eeee

elaleme gelince herşey var bol ekders bize gelince zırnık yok .... bendende sana çalışmak yok hep hayır diyeceğim

işte bak konuyu açan arkadaşım müdürün yaptıkları böyle anlatılır senin konunda bile anlattım anlatılır da

fercanx' Alıntı:
Demhar' Alıntı:

Zaten müdürüm çok anlayışlı diye kimse burda konu açmaz. Hadi bu mutluluğumu paylaşın da demez. Demez demez.

Yani hocam.Zaten anlayışlı müdürden niye zarar gelsin ki.Bizler buraya anlayışsız idarecilerden dolayı çektiğimiz sıkıntıları paylaşıyoruz.

only61' Alıntı:
Müdürle problemi olan buraya yazıyor...neden yazıldığını anlamıyorum...cesaretin varsa müdürün yüzüne söylersin...
eğer gerekli şeyleri yapıp haksızlığa uğrarsan gel burda paylaş ama yüzüne konuşacak cesaretin yoksa burda yazma bunları zaten biliyoruz..

bir de müdürün verdiği işleri yap eline mi yapışacak...yeri geldi mi o da seni idare eder...haa müdürün anlayışsızdır orası ayrı...o zaman paylaşılabilir ve ortak bir tavsiyeyle neler yapılacağı konuşulur
ya hocam yazdığınız çok ilginç geldi bana.
burada yüzlerce üye var ve çoğu bt öğretmeni.
Herkes şimdi sizin istediğinize göre mi davranacak nasıl bir iştir.
Burası bir forum ve herkese açık.
İsteyen istediğini yazar, paylaşır, uygunsuz görülenler adminler tarafından silinir.
Sözün kısası burada kimse sizin yazdıklarınıza göre davranmaz, siz de başkasının isteğine göre.

Ha böyle birşey istiyorsanız açarsınız bir site kendi kurallarınızı koyarsınız.
Kolay gelsin :wink:

Hocam idareci ıle samımı olmamak bence en doğrusu ve hocamın hem haklı hemde haksız olduğu yerler var. İdarecıler bazen haksızlık yapıyor ya konusup soyleyeceksın meramını yada susup arkadan konusmayacaksın.Haksız oldugu taraf ıse arkadaslar haksız tutuma karsı ne yapmaları gerektıgı konusunda bılgı edınmek ıcın soruyorlardır. Yanı haksızlıga ses cıkardıktan sonra sıkıntın olursa fıkır alması gerek bence...

only61' Alıntı:

son cümlene katılıyorum bazı işleri yapmalıyız tabiki sonuçta okulumuza faydalı olmamızda gerekiyor fakat bazı arkadaşların buraya yazıp dertleşmelerindeki amaç deneyimli arkadaşlerdan yada başına benzer olay gelenlerden fikir aalmak olabilr bence bir bu ynüyle bakmalısın sonuçta bu forum birazda biz BT öğretmenlerinin dertleşme mekanı bence.

valla ben müdürü pek sevmiorm ama o beni çok seviyor herkes manevi oğlu dior bana yurtdışı projesine adam direk beni yazmış gidecez dedi nisan da da bi tatil programı yapmış :)) yurtdışından misafirlerimiz olacak ona da beni dahil etti bakalım nasıl gider böle biyerde ii deil bukadar samimi olmak ama

versace' Alıntı:
Hocam idareci ıle samımı olmamak bence en doğrusu ve hocamın hem haklı hemde haksız olduğu yerler var. İdarecıler bazen haksızlık yapıyor ya konusup soyleyeceksın meramını yada susup arkadan konusmayacaksın.Haksız oldugu taraf ıse arkadaslar haksız tutuma karsı ne yapmaları gerektıgı konusunda bılgı edınmek ıcın soruyorlardır. Yanı haksızlıga ses cıkardıktan sonra sıkıntın olursa fıkır alması gerek bence...
Hocam aslinda haklisin cik samimi olmAmak gerekir diye dusunuyordum bende ama yeni bi okula gectim suanda ve oyle bir mudurum var ki adam eline matkap cekic alip okulun islrini yapiyor, napim sirtmi cevirip kacim mi, yardim vs derken samimiyet baya ilerledi..

Valla adam gerektiginde beni de idare ediyor, durum boyleyken kardesim resmi olarak benim gorevim degil deyip okul dokulurken herseye sirtimizi mi cevirmeliyiz..

Geri