Müzeye görev yeri belgesiyle girilir mi?

Kodla Büyü

earl

Süper Üye
Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar önümüzdeki hafta oyuncak müzesine gitmeyi düşünüyorum. Öğretmen olarak e devletten almış olduğum görev yeri belgesi ücretsiz giriş için kullanılabilir mi? Yoksa illa personel kimlik kartı mı gerekli?

Arkadaşlar önümüzdeki hafta oyuncak müzesine gitmeyi düşünüyorum. Öğretmen olarak e devletten almış olduğum görev yeri belgesi ücretsiz giriş için kullanılabilir mi? Yoksa illa personel kimlik kartı mı gerekli?
Neredeki oyuncak müzesi? Ankara'da girdik paralı. Devlete bağlı değil özel diye para almışlardı.

Neredeki oyuncak müzesi? Ankara'da girdik paralı. Devlete bağlı değil özel diye para almışlardı.
Gaziantep hocam. Devletin. Öğretmenlere ücretsiz dedi ama personel kimlik kartı ile dedi. Görev yeri belgesi olur mu dedim. Olur dedi ama pek de emin değildi.

Hocam Eski meclise ve Kurtuluş Savaşı Müzesine öğretmen kimlik kartım olmadığı için E-devletten pdf şeklinde indirdiğim görev yeri belgesini göstererek girmiştim.

hocam girersiniz. telefondan biz de edevlet üzerinden görev yeri belgemizi göstererek girmiştik. kağıt israfına da gerek yok.

Normalde e-devletten alınan görev yeri belgesi, müzeye girişte kabül edilen geçerli belgelerden değil.
Yani aslında giremezsiniz. Ama görevliler bazen kolaylık sağlayabiliyor, fakat yapmak zorunda değiller.

Geri