MİCROSOFT UPDATE SİTESİNE GİRMİYOR PC !! YARDIM

Kodla Büyü

sedat01

Aktif Üye
Arkadaşlar bilgisayar microsoft ve msn ile ilgili sitelere giremiyorummmm.. yardım edcek arkadaşa teşekkürler..

Okullarda meb uzantılı internetle Microsoft update ve msn'ye girilmiyor. Bu sorun yaklaşık bir aydır devam ediyor.

Hocam kasayı eve getirdim .okulda başka giren pc ler var .mdr yardımcısınınki girmiyor.sinir bozucu.. :verymad:

microsoft.com ve pek çok antivirüs sitesi ile combofix gibi programların sitelerine giremiyor iseniz bunun sebebi bir virüs hocam, ben format ile düzeltebilmiştim sorunu. daha sonra bununla ilgili microsoftun yayınladığı ve işe yarayan bir güncelleme bulmuştum, tekrar bulabilirsem paylaşayım.

Hocam memnun olurum bulabilirseniz..hala çözemedim .ultra sörfle giriyorum ama.
win 32 uygulaması değil hatası veriyor indirdiğim dosya..

hocam host dosyasını kontrol edin eğer
127.0.0.1 micosoft.com
varsa girmez hepsini silin ve kaydedin salt okunur olduğu için kaydetmede sorun verebilir. tekrar deneyin girecektir. :++: :++: :tr:

Hocam ben bununla 15 gün uğraştım microsoft bile açıklama sitelerinde meb den giremeyebilirsiniz diye madde koymuşlar yani virüs felan değil tek çözüm eve götürmek yada benim gibi vınn bağlantısını okula takıp yapabilirsiniz.
Hatta hemen yukarıda karbukan hocamın dediği maddenin olduğu sayfada meb den giremeyebilirsiniz uyarısı vardı

Geri