Maas hakkinda yardim

Kodla Büyü
B

bulutkral

Misafir
Subat maasim ocak maasimdan daha dusuk gozukuyor bordrom da neden olur acaba ek gostergem bu ay 800 den 900 oldu 5/1 teknik ogretmenim 3160 lira ozkansoftta 3315 hesapliyor..

Ocak ayında Sendika üyeliğinizden doğan "Toplu sözleşme ikramiyesi" yattı. Galiba 80 Tl civarı.

ilk göreve 15/10/2008 den önce mi, yoksa sonra mı başladınız

ocak maaşınız ne kadar yatmıştı. bir yanlışlık olmalı 3160 olamaz. ek tazminat yatmış mı?

Teknik ogretmen tazminati yatmamis tesekkur ederim cevaplar icin hocalarim..

Arkadaşlar yeni bir başlık açmamak için buraya yaziyorum..
Eylulden beri 4/1 derece ilerlememi bu ay yaptılar. Eş çalışıyor 1 çocuk 3256 yatmış. Bana düşük geldi. Eylülden beri de 5/3 den maaş yatıyor geriye dönük almam gerekmiyor mu. Yanlış bilmiyorsam 5/3 ile 4/1 arası en az 100 Tl fark ediyor.. Bunun için dilekçe mi vermeliyim derce ilerlememi de kaç kere söyledim aylar sonra yapıldı ama gene eksik gibi geldi bana. Bu derecede maaş alan arkadaşlar sizler ne kadar aldınız?

Arkadaşlar yeni bir başlık açmamak için buraya yaziyorum..
Eylulden beri 4/1 derece ilerlememi bu ay yaptılar. Eş çalışıyor 1 çocuk 3256 yatmış. Bana düşük geldi. Eylülden beri de 5/3 den maaş yatıyor geriye dönük almam gerekmiyor mu. Yanlış bilmiyorsam 5/3 ile 4/1 arası en az 100 Tl fark ediyor.. Bunun için dilekçe mi vermeliyim derce ilerlememi de kaç kere söyledim aylar sonra yapıldı ama gene eksik gibi geldi bana. Bu derecede maaş alan arkadaşlar sizler ne kadar aldınız?
5/3 den 4/1 düşme sebebiyle maaşta meydana gelen artışın asıl sebebi Özel Hizmet Tazminat oranındaki artıştır. Geçmişteki farkları almanız gerekir.

Geri