Maaş Karşılığı

Kodla Büyü

murathan21

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar görev yaptığım okulda 28 saat ders var okul idaresine maaş karşılığı dışında derse girmek istemediğimi söyledim eğitim bölgesindeki diğer okullarda maaş karşılığı doldurmayan öğretmen varken bana 21 saat verebilir mi

21 saat verebilirler. Maaş karşılığı ayrıdır girmek zorunda olduğunuz ders saati ayrıdır hocam. 21 saatte kadar ders verilebilir ama maaş karşılığı 15 saattir. Bu ikisini karıştırmamak lazım

Okuldaki derste öncelik okul öğretmeninindir. Size 21 saat verilir, kalan ders miktarını ilçe Mem e bildirilir.

arkadaşlar görev yaptığım okulda 28 saat ders var okul idaresine maaş karşılığı dışında derse girmek istemediğimi söyledim eğitim bölgesindeki diğer okullarda maaş karşılığı doldurmayan öğretmen varken bana 21 saat verebilir mi

Okulunda 21 saatte girmek zorundasın hocam. Ama geriye kalan 7 saat için ücretli gelmez. Başka okullardan gelende olmaz çoğumuz zaten Btr yiz. Neden girmek istemiyorsunuz?

21 saat zorunlu verilebilir hocam. Bunun üstünü istemeyebilirsiniz

Geri