Mail.ru Ücretsiz 1 TB Cloud Depolama Dağıtıyor

Kodla Büyü

quashpack

Aktif Üye
https://e.mail.ru/signup?from=authpopup&lang=en_US
Öncelikle normal olarak mail.ru'dan e-posta alalım kendimize.Ardından https://cloud.mail.ru/promo linkine girip alttaki butona tıklıyoruz ve sonrasında mail.ru'nun kendi programını indiriyoruz ve o programla tekrar hesabımıza giriş yapıyoruz ve 1 TB alanımız gelmiş oluyor. İsterseniz bilgisayara değilde android ve ya ios için olan uygulamayı kurarakta giriş yapıp 1 tb yapabilirsiniz. Hesabınıza yüklediğiniz dosyalardan link alarak internette paylaşabilirsiniz.

Not : Programı kurmanız şart değil.Fakat kurmazsanız 100 GB alan veriyor.
Not: Bilgisayara kurulan programı ingilizce olarak kursanız bile rusça olarak kuruyor.
Not: google translate ile işlem yaparsanız kolaylık sağlar..yoksa rusça biraz zorlar :)

Yüklediğiniz dosyaları eğer linkini paylaşmazsanız sadece siz görebilirsiniz.O yüzden film, mp3 gibi şeyler atabilirsiniz bir sorun olmaz.Fakat linkleri paylaşırsanız ve şikayet gelirse dosyanız silinebilir.

üye olacağım ama e-posta alırken telefona onay kodu gönderiyor sanırım onu nasıl atlayacağız?

edit:altındaki linke tıklayınca gizli soru seçeneği varmış, dil bilmemek ne fena:)

bt^' Alıntı:
üye olacağım ama e-posta alırken telefona onay kodu gönderiyor sanırım onu nasıl atlayacağız?

edit:altındaki linke tıklayınca gizli soru seçeneği varmış, dil bilmemek ne fena:)

bende ilk başta telefon numaramı vermem derken şans eseri buldum orayı :)

aldık ama bakalım.
yandex'in verdiği 200gb yetiyor ama bu da bulunsun bi tarafta, belki türkçe desteği gelir.

mystreous' Alıntı:
aldık ama bakalım.
yandex'in verdiği 200gb yetiyor ama bu da bulunsun bi tarafta, belki türkçe desteği gelir.

yandex nasıl 200 verdi hocam benim 10 gb. artırmanın yolları varmı

xasi05x' Alıntı:
mystreous' Alıntı:
aldık ama bakalım.

yandex nasıl 200 verdi hocam benim 10 gb. artırmanın yolları varmı

Bana böyle bir mail geldi ve 200 gb oldu.
Kod:
İyi günler!

Bu e-posta, Windows için Yandex.Disk uygulamamızı kullandığınız ve yakın
zamanda bu program için güncelleme aldığınız için size gönderildi.

Maalesef, uygulamanın son sürümlerinden birinde nadir durumlarda işletim
sisteminin çökmesine yol açabilecek bir hata tespit edildi. Dolayısıyla,
bilgisayarınızda programın istikrarlı sürümünün kurulu olduğundan emin
olmanızı rica ediyoruz; sürüm 1.1.8 ve üstü. Bunu yapmak için, bildirimler
bölgesinde (ekranın sağ alt köşesinde) Yandex.Disk simgesine tıklayın,
menünün “Bilgi” öğesini seçin ve ardından “Hakkında” yazısına tıklayın.
Uygulamanın geçerli sürümünün numarası 1.1.8’den düşük ise
“Güncellemeleri kontrol et” butonuna basın. Programın sürümü otomatik
olarak güncellenir. Sorularınız olursa, lütfen Destek Ekibi’ne yazın.

Programımız sizin için herhangi sorun yarattıysa özür dileriz.
Güvenliğinizi korumak bizim için çok önemlidir, dolayısıyla bu tür hataları
önlemek için ürünlerimizin geliştirme ve denetleme sürecini tamamen yeniden
gözden geçerdik.

Yapılan hatanın bıraktığı nahoş izlenimi yumuşatmak için sahip olduğunuz
Yandex.Disk alanını 200 GB kadar yükselttik. Bizimle kalın.

Yandex.Disk Destek Ekibi

Yandexim böyle :)

Ekli dosyalar

• yande.png
    yande.png
    242.8 KB · Görüntüleme: 4,093
Ben DH'de görüp almıştım, sınırsız süre deniliyor, bulunsun.

yadigartbaykal' Alıntı:
ahmetfx' Alıntı:
Ben DH'de görüp almıştım, sınırsız süre deniliyor, bulunsun.
acaba gerçekten sınırsız süre mi, dosyaları yükledikten sonra boşa gitmesin o kadar süre. 300gb a yakın yedekleme yapmam gereken dosyam var:)

bu ruslar kolay kolay batmaz sanırım :) şaka bi yana bende buraya konuyu açmadan önce araştırmıştım..sınırsız olduğunu belirtiyorlar...

200 gb yandex var. mail.ru adresim zaten vardı. Paylaşım için teşekkürler 1,2 TB alan oldu.

Bu arada 2. bir tane alıp 2 tb yapılabilir. :)

Re: Ynt: Mail.ru Ücretsiz 1 TB Cloud Depolama Dağıtıyor

Buraya uye olduktan sonra Aynı isimdeki gmail hesabıma rusyadan giriş yapılmaya çalışıldığına dair mail geldi. Artık tesadüf mü bilemiyorum.

Re: Ynt: Mail.ru Ücretsiz 1 TB Cloud Depolama Dağıtıyor

xodeda' Alıntı:
Buraya uye olduktan sonra Aynı isimdeki gmail hesabıma rusyadan giriş yapılmaya çalışıldığına dair mail geldi. Artık tesadüf mü bilemiyorum.
ilginç

Birisi kısa süre önce Google Hesabınızda (xxx@gmail.com) oturum açmaya çalışmak için şifrenizi kullandı. Bu kişi, bir e-posta istemcisi veya mobil cihaz gibi bir uygulama kullanıyordu.

Hesabınıza erişmeye çalışan kişi bir saldırgan olabileceği için oturum açma girişimi engelledi. Lütfen oturum açma girişimiyle ilgili ayrıntıları gözden geçirin:

19 Ocak 2014 Pazar 15:56:48 UTC
IP Adresi: 94.100.178.232 (f66.i.mail.ru.)

Bu oturum açma girişimi hakkında bilginiz yoksa, birisi hesabınıza erişmeye çalışmış olabilir. Hemen hesabınızda oturum açıp şifrenizi sıfırlamalısınız.

Bu arada benim dropbox da kendi kendine gaza geldi. 50.4 gb :) Diğerlerini gördü galiba. Yandex. 212 gb mail.ru 1000 gb :puhaha:

Almayan kalmasın mail.ru

Geri