makey makey nerden alabilirim

Kodla Büyü

bilgisayarmax

Süper Üye
Süper Üye
merhaba. robotistan dışında elektronik ve robotik malzemeleri hiç biryerden almadım. nerden alabilirim güvenilir bir site var mı alışveriş yaptığınız

Ben çok firmadan ürün aldım. Robotistan, robotzade, robotlinkmarket, direnc.net, f1depo. Uzun zamandır robotus ile çalışıyorum memnunum. Bir de yeni tanıştığım robiduck var, gerçekten çok ilgili arkadaşlar yeni tanıştım oradaki arkadaşla ama çok memnun kaldım.

Çinden alışverişte dikkat edilecekler :

1. Sanal Kart ile işlem yapın
  2. 5 yıldız olan ürünler ve satın alınma sayısı çok olanlardan seçin ürünü
  3. Free shipping var mı ona bakın
  4. Bir de tracking Numbers verenleri tercih edin...

Okula alincak hocam Çinden gelende bir sorun olursa değişim git gel yenisi gelsin ve KDV olayı fln epey sürmez mi

Hocam ben acil olmayan çoğu şeyi Çin'den sipariş ediyorum. Motorlar falan kaliteli olmuyor ama gösteri türevi şeylerde işe yarıyor onun dışındaki hemen hemen bütün malzemeleri buradaki firmalar da Çin'den getiriyor zaten. Eğer gelen siparişte eksik, kırık, çalışmayan aksam varsa fotoğraf çekip gönderdiğinizde AliExpress durumda göre ya paranın tamamını yada isterseniz bir kısmını iade ediyor. Süreçler biraz uzun sürüyor ama genelde sorunsuz tamamlanıyor. Fatura falan yok zaten, okul aile birliği hesabından hallediliyor o tarz şeyler çok pahalı da değil zaten

Tuşyarat kiti çok güzel, Makeyden daha çok girişi var tavsiye ederim... Alikeşfet internet sitesinden iletişime geçerseniz yardımcı oluyorlar hatta bana ücretsiz gönderdiler..

Tuşyarat kiti çok güzel, Makeyden daha çok girişi var tavsiye ederim... Alikeşfet internet sitesinden iletişime geçerseniz yardımcı oluyorlar hatta bana ücretsiz gönderdiler..
Peki hocam makey makey de kaç giriş mevcut. tuş yarat ta kaç tane. bir bilginiz var mı?

ücretsiz artık vermiyoruz diyorlar hocam. 90 lira imiş tuşyarat.
hocam kaç girişi var acaba tam olarak.

Fotoğrafını ekledim , sağ ve sol taraftakiler tuş girişleri , alttaki girişler de toprak... Arkadaşlardan aldığım dönütlerden anladıgım kadarıyla MakeyMakey de daha az giriş var hatta piyano projemde notalarımı nasıl sığdırdığım konusunda çok soru aldım bu yüzden... Tuşyaratta giriş sayısı sıkıntı değil fazlasıyla yeterli bence. 90 tl de fiyat olarak iyiymiş Makey daha pahalı...

Ekli dosyalar

• 15404527180293636662578956786631.jpg
    15404527180293636662578956786631.jpg
    114.6 KB · Görüntüleme: 51
Fotoğrafını ekledim , sağ ve sol taraftakiler tuş girişleri , alttaki girişler de toprak... Arkadaşlardan aldığım dönütlerden anladıgım kadarıyla MakeyMakey de daha az giriş var hatta piyano projemde notalarımı nasıl sığdırdığım konusunda çok soru aldım bu yüzden... Tuşyaratta giriş sayısı sıkıntı değil fazlasıyla yeterli bence. 90 tl de fiyat olarak iyiymiş Makey daha pahalı...

ben de kararsız kaldım ya makey makey kullanan daha çok olunca bilemedim hangisi iyi diye

Tuş sayısının farklı olduğunu zannetmiyorum. Makey Makey'de krokodil ile kolay bağlantı yapılabilecek aşağı, yukarı, sağ, sol, boşluk ve click tuşları var. Ayrıca W, A, S, D, F, G, yukarı kaydır, aşağı kaydır, sağ kaydır, sola kaydır, sol tık, sağ tık tuşları için de jumper kablo girişi var.

11085-04a.jpg

Tuş sayısının farklı olduğunu zannetmiyorum. Makey Makey'de krokodil ile kolay bağlantı yapılabilecek aşağı, yukarı, sağ, sol, boşluk ve click tuşları var. Ayrıca W, A, S, D, F, G, yukarı kaydır, aşağı kaydır, sağ kaydır, sola kaydır, sol tık, sağ tık tuşları için de jumper kablo girişi var.

11085-04a.jpg
teşekkür ederim hocam .tercihimi makey den yana kulladım:)

Geri