Mangala Oyunu

Kodla Büyü

btogretmeni34

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Merhaba arkadaşlar. Mangala için yapay zekayı yeniden yazdım. Özellikle 2. ve 3. seviyede oldukça iddialı. 1. Seviye yeni başlayanlar için ideal.

Uygulamada aynı zamanda online olarak diğer oyuncularla oynama imkanı da var.

Öğrenci ve öğretmenlerinize tavsiye ederseniz sevinirim.

Özellikle iyi mangala oyuncuları, yapay zekayı test edebilirse çok sevinirim.

Mangala Google Play

Mangala App Strore

Mangala.png

Son düzenleme:
Öncelikle emeğinize sağlık.
* Taş geçişleri için animasyon gerekli.
* Telefon geldiğinde ya da farklı bir uygulamaya girdikten sonra oyuna geri dönemedim ekran siyah olarak kaldı.

Oynamayı bilmediğim halde yorum yapmak için oynamayı öğrenerek programı indirdim 🙂
Yapay zeka gayet başarılı, fakat bazen epey bekliyor. Can sıkıcı uzun bir bekleyiş.
Teşekkür ederim. :)

3. seviyede çok fazla ihtimal hesaplıyor. Yaklaşık 1000000 ihtimal hesabı yapıyor. O yüzden bekleme süresi çok uzun oluyor. 1. ve 2. seviyede bekleme süresinin oldukça az olması gerekiyor.
Optimize etmeye devam ediyorum. Ama 6-7 hamle ilerisini görmesi için çok uzun zaman gerekiyor.

Hcm kuyuyu seçince hamle direk sonuçlanıyor. bir el ile taşların ( taş sesi de dahil) kuyuya taşınması ile görselliği arttırılabilir. Emeğinize sağlık.

hocam oynadım ama telefon ben beklerken yani telefon oynarken sıra bana gelmesini beklerken telefon ekranı kararıyor. oyunu kurarken izin istese ışığı sönemese olur. birde animasyon olsa taşlar tek tek konsa ama yavaş değil biraz hızlı beklemekle sıkılmayalım yani güzel olurdu.

telefon modelim samsung bu arada

Hocam App Store uygulamasını neden sadece ipad için tasarladınız? Telefon için olmuyor mu? İpadim yok ama iphone eski de olsa var.

Hocam App Store uygulamasını neden sadece ipad için tasarladınız? Telefon için olmuyor mu? İpadim yok ama iphone eski de olsa var.
Hocam işletim sisteminiz kaç acaba. Sadece iPad için değil, iPhone için de kullanılabilir durumda. İşletim sistemi sürümünüz güncel değilse ondan yüklenmemiş olabilir.

Son düzenleme:
hocam oynadım ama telefon ben beklerken yani telefon oynarken sıra bana gelmesini beklerken telefon ekranı kararıyor. oyunu kurarken izin istese ışığı sönemese olur. birde animasyon olsa taşlar tek tek konsa ama yavaş değil biraz hızlı beklemekle sıkılmayalım yani güzel olurdu.

telefon modelim samsung bu arada

Telefon kararması kısmaına hiç dikkat etmedim hocam. Çok teşekkür ederim. Sonraki güncellemelerde bu sorunu gidermeye çalışacağım.

Hocam tek tek taş dağıtma kısmını düşündüm ama gerek görmemiştim. Başka bir arkadaş da aynı şeyi söyledi. İlerleyen zamanlarda bunu da ekleyebilirim.

Hocam işletim sisteminiz kaç acaba. Sadece iPad için değil, iPhone için de kullanılabilir durumda. İşletim sistemi sürümünüz güncel değilse ondan yüklenmemiş olabilir.
Yok hocam bilgisayardan linke tıklayınca ipad uygulaması yazıyordu ondan dedim. Yoksa İphone 7'min açamadığı uygulama yok neredeyse. :)

Yok hocam bilgisayardan linke tıklayınca ipad uygulaması yazıyordu ondan dedim. Yoksa İphone 7'min açamadığı uygulama yok neredeyse. :)
Anladım hocam :) Kullanılan cihaza göre ebat gösteriyor App Store. Bilgisayardan bakınca iPad olarak gösteriyor.

Geri