manisa alasehire atandim il disindan osman akca ortaokulu

Kodla Büyü
benim de sanırım 8 ya da 9. tercihimdi.öğrenci profili olarak okul kötüymüş,roman vatandaşların olduğu bir okulmuş
manisa iyidir,alaşehir de fena değil bol bol üzüm yersiniz artık :D

hayırlı olsun, Sevabına manisa tercihlerini paylaşsanız, puanları öğrensek :)

Öncelikle hayırlı olsun hocam. Ben Alaşehir de 3 yıl çalıştım 5 yıl önce Alaşehir den ayrıldım. Çalıştığım dönemde herhangi bir sıkıntı yaşamadım. İnsanı bana sıcak geldi. Ulaşım açısından İzmir, Uşak, Manisa ya yakın ve ulaşım kolay. İlçenin yukarısında güzel bir piknik alanı var genelde orada zaman geçirilir. Hakkınızda hayırlısı olsun rahat edebileceğiniz bir yer diye düşünüyorum.

askerlik vazifemi yaptım geçen yıl orada. Halkı son derece iyidir. Köyleri ise süperdir. Çok beğenmiştim oraları. Hayırlı olsun diyorum...
Evet bol bol üzüm, kavun yersiniz oralarda :)

Bende memlekete yakkasmak icin tercih ettim aydinliyim bu arada aydina gidemicem yaklasayim dedim 54 puanla atandim ev kiralari nasil alasehirde arkadaslar

HOCAM sevabına Manisa puanlarını paylaşabilir misiniz ? Alaşehir hangi okula atandınız 54 ile

bende geçen yıl geldim alaşehire açıkçası bana yerleşim yeri olarak fazla gelişmiş gelmedi yollar filan bozuktu epey şimdi biraz daha iyi ama yinede düzensiz bi şehir havası var ama yeşili filan bol okulumdan da menmunum 82 puanla gelmiştim siz 54 le iyi gelmişiniz puanlar düşmüş epey hangi ilden geliyosunuz?

isyanqar555' Alıntı:
Afyon bolvadinden geliyorum orasida pek gelismis degildi salihliden gidis gelis yapilabilirmi
yapılabilir tabi hocam ben sürekli gidip geliyorum eşimin ailesi orda oturuyor 35-40 km uzaklıkta

hayırlı olsun hocam burda kaloriferli ev kiraları 500-600 tl civarı. salihliden gidiş geliş yapılabilir ama hocamın da dediği gibi değmez salihli memleketim güzel tabi ki ama alaşehir de idare eder:). okul profili olarak rahat olun hocam kenar mahallede kalıyo ama ben 1 sene çalıştım problem yaşamadım.

Geri