Masaüstü Yönetim Programı

Kodla Büyü

WhiteTiger

Üye
Arkadaşlar bt sınıfnda bulunan bilgisayarlarda kullanabileceğim ve öğrencilerin ekran ve görüntü ayarlarını değiştirmelerini engelleyebileceğim bir program öneriniz var mı? Varsa bilginiz yardımcı olur musunuz?Şimdiden tşkler.

deepfreeze kur hiçbişi deiştiremesin ne die uğraşıosunki hocam...

Benim öğrenciler nasıl beceriyor anlamıyorum.Ne deepfreeze anlıyorlar ne de güvenlik kartı..:) maksat arşivde bulunsun.Lazım olur belki diye düşündüm.Yinede tşkler..:)

Hocam sadece masaüsütünü kilitlemek istiyorsan, Başlat> Çalıştır> gpedit.msc 'yi aç.
Kullanıcı yapılandırması -> Yönetim Şablonları -> Masaüstü ->Masaüstü gibi bir yerdi tam olarak bilemiyorum, şuan win7 kullandığım için yanlış söylemeyeyim, yarın xp de bakarım.
active desktopu tıklayınca sağ tarafta bir grup yazı gelcek orda altlarda Active Desktop Duvar kağıdı diye bir seçenek var onu çift tıkla etkinleştir de sonra altta bir resim dosyası adresi isteyecek oraya değişmesini istemediğin resmin yolunu yaz tamam

semantic hocam duvar kağıdını yinede değiştiriyorlar. resimleri masaüstü olareak ayarlıyorlar...

Geri