Max 5000tl laptop tavsiyesi

Kodla Büyü
Arkadaşlar 5000tl bütçem var. Oyun oynamayacağım. Adobe cs6, Visual studio, arduino, Scratch, video programları gibi işlere kullanacağım. Çeşitlilik çok fazla fiyat performans açısından kafam karıştı. Birde monster marka önerir misiniz. Resimdekilerden bu işlemleri rahat yapabilecek var mıdır.

Ekli dosyalar

• pc.PNG
    pc.PNG
    240.4 KB · Görüntüleme: 85
Hp benim gördüğüm hep pil sorunu var. Pil ömrü fazla olmuyor ölüyor.
Acer kullanmadım ama onun üretimi olan 2 adet packard bell kullandım güzeldi ama uzun vadede ısınıyor.
Asus ısınma ve performans konusunda çok iyi ama kasada kırılmalar çok oluyor. Arkadaşım 2 adet aldı şuan 2. Yi kullanıyor kasada ekranla kasa arasındaki kısım çıkıyor tutmuyor. Hatta arkadaş o sorunu biliyorum ama 2. Bilgisayarı da asus aldım demişti ve bildiği başına geldi. Bir öğrencimizde de aynı sorun vardı.
Şuan 3. Bilgisayarım lenovo. 3 yıldır ısınma problem yaşamadım. Performansı ssdnin de etkisi ile çok iyi.
Asus ve lenovoyu tavsiye ederim.
Bir arkadaşımda monster aldı o da memnun çok hızlı diyor.

Hp benim gördüğüm hep pil sorunu var. Pil ömrü fazla olmuyor ölüyor.
Acer kullanmadım ama onun üretimi olan 2 adet packard bell kullandım güzeldi ama uzun vadede ısınıyor.
Asus ısınma ve performans konusunda çok iyi ama kasada kırılmalar çok oluyor. Arkadaşım 2 adet aldı şuan 2. Yi kullanıyor kasada ekranla kasa arasındaki kısım çıkıyor tutmuyor. Hatta arkadaş o sorunu biliyorum ama 2. Bilgisayarı da asus aldım demişti ve bildiği başına geldi. Bir öğrencimizde de aynı sorun vardı.
Şuan 3. Bilgisayarım lenovo. 3 yıldır ısınma problem yaşamadım. Performansı ssdnin de etkisi ile çok iyi.
Asus ve lenovoyu tavsiye ederim.
Bir arkadaşımda monster aldı o da memnun çok hızlı diyor.
sağolun hocam bende hp kullanmıştım dediğiniz gibi batarya çabuk ölüyor. lenovo düşünüyorum bakalım inşallah bulurum.

Geri