Mazerete Bağlı Yer Değiştirme Başvuruları

Kodla Büyü
Merhaba ben bu yıl şubat eş durumundan eşimin calistigi ile ama farklı bir ilçeye atandım. 1 yılım dolmadan Ağustos eş durumunda eşimin calistigi ilçe ye eş durumundan başvurabilir miyim. Az önce mebbis ten başvuru yaptım hata vermedi. Onay bekliyor yazıyor.
Tercih yapabilirsiniz diye biliyorum hocam. Hangi ildesiniz?

Merhaba ben bu yıl şubat eş durumundan eşimin calistigi ile ama farklı bir ilçeye atandım. 1 yılım dolmadan Ağustos eş durumunda eşimin calistigi ilçe ye eş durumundan başvurabilir miyim. Az önce mebbis ten başvuru yaptım hata vermedi. Onay bekliyor yazıyor.
Evet Hocam yapabilirsiniz
Aile birliği mazeretinde şart aranmıyor
Daha önce bu şekilde 2 kez tayin isteyen arkadaşlar oldu

Evraklarınızı götürüp yarın onaylatabilirsiniz atana başvurunuzu

Eğer eş 657 sayılı devlet memurları kanunu tabi 10 yıllık memursa
görev yeri belgesi
aile durum bildrimi,nufüs cüzdanı vs neler okula verilmesi gerekir...

Selamlar
Hataya eş özür isteyeceğim oradan gidecek olan var mı acaba arkadaşlar ya da boş bilinen okullar
İl dışına bir yer açılmadı insan tedirgin oluyor.

Benim başvurumu Okul ve İlçe Mem onayladı ama İl Milli Eğitim onay vermemiş hala
Benimle aynı durumda olan var mı?

arkadaşlar benim durumumda olan var mı? 5 gibi baktığımda il durumu onay bekliyor yazıyordu. şimdi ekran değişmiş, tercih ekranı gözüküyor. il mem onay mesajı da gelmedi.

arkadaşlar benim durumumda olan var mı? 5 gibi baktığımda il durumu onay bekliyor yazıyordu. şimdi ekran değişmiş, tercih ekranı gözüküyor. il mem onay mesajı da gelmedi.
Benim başvurum okul-ilçe-il onaylandı hocam sonrasında da dediğiniz ekran geldi
Büyük ihtimalle sizin orda mesai bitiminde bütün başvurular onaylandı tercih ekranı açıldı yani sorun yok hocam

Benim başvurum okul-ilçe-il onaylandı hocam sonrasında da dediğiniz ekran geldi
Büyük ihtimalle sizin orda mesai bitiminde bütün başvurular onaylandı tercih ekranı açıldı yani sorun yok hocam
Hocam eşim hiç başvuru yapmadi ama onda da bu ekran var. il onay mesaji gelmemesi ilginç. Okul ve ilce onay mesajlari geldi.

Hocam eşim hiç başvuru yapmadi ama onda da bu ekran var. il onay mesaji gelmemesi ilginç. Okul ve ilce onay mesajlari geldi.
Hocam dediğim gibi bana okul- ilçe ve il mesajı geldi
Ekranımda da Onaylandı yazdı
Ama bende de dediğiniz ekran var
Sorun olduğunu sanmıyorum ben
Mesajlar da sistemden mesai saatlerinde geliyor diye duymuştum ama emin değilim,
Belki o yüzden gelmemiştir, sizinle aynı durumda olan varsa yazarlar gruba mutlaka, hangi ilde olduğunuzu belirtseydiniz keske

Hocam dediğim gibi bana okul- ilçe ve il mesajı geldi
Ekranımda da Onaylandı yazdı
Ama bende de dediğiniz ekran var
Sorun olduğunu sanmıyorum ben
Mesajlar da sistemden mesai saatlerinde geliyor diye duymuştum ama emin değilim,
Belki o yüzden gelmemiştir, sizinle aynı durumda olan varsa yazarlar gruba mutlaka, hangi ilde olduğunuzu belirtseydiniz keske
2 saat önce il onay mesaji geldi hocam :)

Geri