Mazerete bağlı yer değiştirme sonuçları

Kodla Büyü
Bende tercih etmedigim halde ilce emrine verilmisim iptal ettirme ihtimali var midir hadi ipral ettirdim yerime biri atandiysa o zaman norm fazlasi mi olurum
Hocam yerimize kimse atanmadı yerimize tercih yapan kişiyi de il emrine aldılar diye dusunuyorum. Internette norm fazlası olarak eski kuruma ya da il icinde baska bir yere atanilabilecegi yazıyor ama ne kadar doğrudur bilemiyorum.

İlçe milli eğitim müdürlüğü olmuş benim de ancak tercihlerime yerleşen kişilerin puanları yazmıyordu. Nereden öğrenebilirim acaba?

Yazmayanlar muhtemel boşalacaklardaki kişilerin kurumda kalması demek hocam. Hangi ilçe oldu?
İl dışı için başvuran herkesin ilçe Emrine verildiğini yazmışlar da, başvurduğum yerdeki kişi de il dışına gidecekti o yüzden kafam karıştı. Umarım o da gitmiştir.
Muğla Menteşe oldu hocam. Sizin aydın oldu mu?

İl dışı için başvuran herkesin ilçe Emrine verildiğini yazmışlar da, başvurduğum yerdeki kişi de il dışına gidecekti o yüzden kafam karıştı. Umarım o da gitmiştir.
Muğla Menteşe oldu hocam. Sizin aydın oldu mu?
Hmm hocam gitmese siz de gidemezsiniz zaten. Benim ilk 3 tercih öldü çünkü. Oldu hocam. Hayırlı olsun

Eşim ilçe emrine atanmis.Son maddeyi isaretlemedigimiz halde
peki bu durumda ne olur hocam açılan yerler zaten gitmek istediğimiz ilçelerden daha uzak yerlerdi ilçe içinde norm fazlasıda olsa bir kuruma mı vercekler zaten dersimiz olmasa bile formatörlük yaparak ancak ek ders alabiliyoruz. hem böylesi daha iyi oldu mu bende de ilçe emri yazıyor diğer ilçelerin en yakını 30 km idi.

slm arkadaşlar, sonuc ekran goruntusu paylaşabilirseniz sevinirim,

atama olmasada tercihlerinize kaç puanla yerleşilmiş veya boşta kalmış görme şansımız olur.

Il ilce emri olacagi neden onceden belirtilmez. Bir akrabam 41.tercihten dolayi kura ile tayini 140 km uzakliktaki okula cikmis. Bu milli egitim ne yapmaya calisiyor anlam veremedim hic. Sozde es durumu tayini.

Ilçe emrine atanan arkadaşlar neden sıkıntı yapıyorsunuz? Şu anda birçok ortaokulda en fazla 10 saat ders var. Bunların bir kısmı bölge normundan dolayı bt kadrosu olmayan okullar. Okulda öğretmen yok, görevlendirme veya diğer branşlardan derse giren var. Görevlendirme verirler böyle bir okula birde btr istersiniz tamamdır.
Bulunduğum çevrede çok var böyle okul.

Puanlar açıklanmıyor, maalesef bu yüzden nereleri doldu fikir sahibi olalım diye, başvuran arkadaşlar ekran görüntüsü paylaşabilirlerse seviniriz.

Geri