Meb Açtığım Eğitim Sitesi Meb Engeline Takıldı Yardım!!!

Kodla Büyü

gölova

Site Gezgini
Eğitimde yenilikçilik Ödülleri yarışmasına hazırlık olarak açtığım site meb engeline takıldı. Acaba en kısa ve en hızlı şekilde bu engeli nasıl kaldırabilirim. Acilen veri toplama aşamasına geçmem gerekiyor. Meb yardım masasına başvurular ne kadar zamanda cevaplanıyor.

Adamlar kamu sitelerini engelliyorlar hocam seninki normal. İşkur un sitesine ihtiyacım oldu girdim meb engelli dedi. Filtrelemede çığır açacak meb yakında kendi kendinide engelleyecek. Hey Allahım

hocam mebden girdiğinde engellendiğini gördüğün sayfada izleme kontrol isteği gönderme var o linke tıklayıp kontrol isteği gönderilen bir form çıkıyor orayı doldurun, ingilizce olarak. sitenin eğitim amaçlı olduğunu da yazmayı unutmayın. firma yerine kişisel bilgilerinizi yazın gönderin.
genellikle 2-3 günde açıyorlar. aynı gün bile açıldığını gördüğüm oldu

hocam mebden girdiğinde engellendiğini gördüğün sayfada izleme kontrol isteği gönderme var o linke tıklayıp kontrol isteği gönderilen bir form çıkıyor orayı doldurun, ingilizce olarak. sitenin eğitim amaçlı olduğunu da yazmayı unutmayın. firma yerine kişisel bilgilerinizi yazın gönderin.
genellikle 2-3 günde açıyorlar. aynı gün bile açıldığını gördüğüm oldu
Hocam site icerigini yükleyin öyle başvurun yoksa olumsuz yanıt verirler

site içeriklerini yükledikten sonra kategorilendirme yaptım şu saat itibari ile hala engel devam ediyor.

daha önce bizde olmuştu mebbisten yardım masasına mail attık bilgi verdiler nasıl yapılacağını

Geri