Meb ağında çalışan romote control programı

Kodla Büyü

sertokus

Süper Üye
Süper Üye
Arkadaşlar alpemix ücretli olmuş ve 1 dakikadan fazla bağlanmaya izin vermiyor.
Teamviewer en son meb ağında çalışmıyordu.

Alpmix e benzer kurulumsuz ve karşı tarafa winrarsız şekilde exe olarak gönderebileceğimiz bir program var mı?

Bende en çok bu programları duyuyorum. Şuan yeni bir alternatif yok sanırım

alpemix i engellemeleri kötü olmuş, bir problemde baya kullanıyorduk

daha bugün öğleden sonra kullandım hocam alpemixi engelli değildi. Sadece sunucuya bağlanamadı hatası verebiliyor bazen, o zaman da kapatıp tekrar açınca genelde çalışıyor.

daha bugün öğleden sonra kullandım hocam alpemixi engelli değildi. Sadece sunucuya bağlanamadı hatası verebiliyor bazen, o zaman da kapatıp tekrar açınca genelde çalışıyor.
Hocam alpemix te 1 dakika sonra Oturum süreniz doldu diyor ve kapanıyor. Tekrar bağlanınca yine kopuyor bağlantı. Yani meb ağında çalışıyor lakin 1 dakika

Şu olayı anlamıyorum neden TeamViewer yasaklı olabilir ki ne amaç edinilmiştir... Yerli ürün denilen alpemix' in tek amacı sizin ücretli versiyonu almanız çok kısa bir süre kullanıma izin veriyor sonra hemen kapanıyor...

... Yerli ürün denilen alpemix' in tek amacı sizin ücretli versiyonu almanız çok kısa bir süre kullanıma izin veriyor sonra hemen kapanıyor...
Yerli ürünlerimizin dini imanı ne para yazık ki. Okullar açılabilirse bizi bir de Antropi sorunu bekliyor. Yerli Antropi yazılımının 2021'de lisans süresi dolduğundan çalışmıyor. Sertifikadan dolayı tarihi geri alma şansımız da yok.

Son düzenleme:
Geri