Meb engeli kaldırma yöntemi de bitti :(

Kodla Büyü
arkadaşlar, 27 tane özel mesaj gelmiş ve takipçisi olamıyorum. ayrıca sorun yaşayan arkadaşlar var ve geri almış olduğum mesaj "benimi kandırdın" ?! rica ediyorum arkadaşlar ben sadece kendi yaptığım yöntemi aşamalarıyla sizlerle paylaştım. eklentinin adını buraya yazıyorum "**********" aylık 2$ vip üye olmanız gerekli ben dahil birçok arkadaşım ve buradan kullanan birçok kişi var. bundan sonrasını sizlerin halledeceğini düşünüyorum. iyi günler dilerim.

Açıklamasıydın iyiydi hocam 1 haftaya kalmaz bu yöntem de patlar...yeğitek de görevli kişiler var bu forumda eminim... Pireye kızdın yorganı da yaktın geçmiş olsun. Sağlık olsun

Re: Ynt: Meb engeli kaldırma yöntemi de bitti :(

Biten sadece engeli aşma yönteminin burada paylaşılması.
Çünkü paylaşılan çözüm ölüyor.

her yer ajan kaynıyor. yöntem bilen varsada ben pm atılmasın derin. kızacak arkadaşlar vardır elbet.

zaten sertifika da var. yöntemleri biliyorsanız bile denemeyin bence.

Arkadaşlar yöntemden ziyade. Okullarda iş yapmamızı istiyorsalar en azından bizler için sınırları kaldırmaları gerekmiyor mu? Ayıptır günahtır. 3500 tl fatura öde. Sadece Eba'ya gir.

Sertifika yüklemesi sonrası birçok yöntem denedim ancak başaramadım engeli aşmayı bence şu an bir yöntem olsa hepimiz giriyor olurduk

VPN portları açık kaldığı sürece engel kalkar. zaten WPS WEB üzerinden her şekilde engeli kaldırabilirsiniz. bu konuda bilgi isteyen arkadaşlar pm atsın.

Millet internet engelini çatır çatır aşıyor. Fakat artık paylaşılmıyor. Bizzat şahit oldum. :p
MEB IT lerinin , kullandıkları firewall yazılımın geliştiricilerinin aklına gelemeyecek mazoşist yöntemler var. :puhaha:

Geri