Meb engeli kaldırma yöntemi de bitti :(

Kodla Büyü
Arkadaşlar okulda iken, teamviewer alabileceğim birisi varmıdır? bulduğum yöntem normal şekilde çalışıyor. okulda iken deneyebilirsek sonuca ulaşabiliriz.

meb çalışanlarının yaptığı en iyi iş bu sanırım forumları takip edip engeli kim aşmış öğrenmek :D ne severiz böle işlerle uğraşmayı oturup ülkemi kalkındıracak birşeyler üreteyim diye kafa yormayız, böle kim engeli aşmış hemen o programı engelleyim diye uğraşırız artık sadece gülüyorum, umrumdada değil okulda interneti bile açmıyorum bıktırdılar. eba da ztn bizim bölüm hakkında bilgi yok onada girmiyorum aylık 3000 lira verilen internet ile de hiç işim olmaz. ben ce sizlerde kafa yormayın ben çok kafa yordum aklımı kaybediyordum. Milli Eğitim Bakanlığının işlerine kimsenin kafası ermez. Saygılar.
ülkeni kalkındıracak sen neler yapıyorsun diyebilir bazı köstebekler valla kendimce bir çok robot projem var öğrencilerimle yaptığım ve araştırma için kendi şahsi telefonumuzun internetini kullanıyoruz aylık 30 lira veriyoruz mebin ödediği 3000 liradan daha iyi iş yapıyor. Saygılar.

Mail yazanlara dönüş yapılıyor mu merak ediyorum.

Mobilden Tapatalk kullanılmıştır.

Arkadaşlar ben bir yol buldum ve çalışıyor ama bazı testler için bilgi sormam lazım... birde amaç olarak dosya indirmek istiyorsanız bu yöntem tam size göre :)

bir tane güvenlik eğitimi veren siteye bağlanmak istiyorum..udp portları dan yapabilirsem.. .secure Shell ile denemeler yapıyorum.Python ile kodlamasını yapıp baglanacam veya linux ile bir şeyler deneyecem...Engelleri aşmak bizim işimiz öğrenmek engelleri aşmak içindir.

Geri