Meb Filtre programları YAYINLANMASIN!

Kodla Büyü

BayTerapi

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar lütfen bu konu ile ilgili bildiğiniz programlar varsa buradan paylaşmayın.. 2 gün sonra engelleniyor..

hayır bir program bulunca atomu parçalıyorsunuz sanki..

BayTerapi' Alıntı:
arkadaşlar lütfen bu konu ile ilgili bildiğiniz programlar varsa buradan paylaşmayın.. 2 gün sonra engelleniyor..

kesinlikle haklısın hocam...dilimde tüy bitti bu tür başlıklara hep yazdım yayınlamayın diye ama dinleyen yok...dediğin gibi atom parçalanıyor herhalde ...bakanlıkta 2 tane bt öğretmeni var bu foruma da üye bilgi işlemde...daha ne söyleyeyim ismini vereyim...yazmayın diyorum hala yazıyorlar...olan da yine bize oluyor.

elrond' Alıntı:
BayTerapi' Alıntı:

kesinlikle haklısın hocam...dilimde tüy bitti bu tür başlıklara hep yazdım yayınlamayın diye ama dinleyen yok...dediğin gibi atom parçalanıyor herhalde ...bakanlıkta 2 tane bt öğretmeni var bu foruma da üye bilgi işlemde...daha ne söyleyeyim ismini vereyim...yazmayın diyorum hala yazıyorlar...olan da yine bize oluyor.

aynen hocam.. gerçekten kendi kendimizi bitirmekte üstümüze yok..

Daha iyi bi fikrim var, bilgisayabilişim de bakanlığın ip sini engellesin, onlar da buraya giremesinler :idea:

Paylaşımları resmi okul e-postaları üzerinden yapılsa nasıl olur ?
Yada vip kategori oluşturulsun okul postalariyla

Geri