Meb güvenlik sertifikası yardimmm acilll!

Kodla Büyü

eses_23

Site Gezgini
arkadaslar acil yardım bekliyorum. Meb güvenlik sertifikası hatasını düzeltmek icin güvenlik sertifikasını yükledim ancak ise yaramadı. hala bağlantınız gizli değil hatası veriyor eokula girince. Napabilirim lütfen yardım edin!!!!

Son düzenleme:
aynen tarih güncellemesi yapın, sertifikayı da tekrar kurabilirsiniz. kurulum adımlarına dikkat edip sonrasında kontrol etmeyi unutmayın düzgün yüklenmiş mi yüklenmemiş mi diye

Bu gun itibariyle Bizim okuldaki bilgisayarlarda da e okul ve bazı sitelerde bağlantınız gizli değil hatası veriyor
Çözüm ne olabilir

Genel bir sorun var güncelleme ve düzeltme işlemi gerçekleştiriliyormuş.Bir iki gün sürebilir miş.

Hocam yakında tamamen kapatacaklar interneti zaten. bing.com bile engelli diyo(microsoft ile mebin işbirliği var aslında). İşi iyice abartıp en sonunda e-okulu bile engelli yapacaklar :)

Teşekkürler arkadaşlar en sonunda ilçe koordinatörü ile iletişime geçtim. Onlar da baya uğraştıktan sonra benimle tekrar iletisime geçti. Aynısını söylediler genel bir problem yaşanıyormuş.

tarayıcınızı mozilla seçtiyseniz mozillaya sertifika yükleme işlemi farklı bilginiz olsun.

Bir defasında okuldaki sadece bir bilgisayarda dediğiniz problem olmuştu ve bende tüm gerekli sertifikaları baştan yükledim düzelmişti. Fatihca dışındaki sertifikaları da.

Geri