meb hattından onedrive a giren var mı?

Kodla Büyü

tekinergun80

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar ben evraklarımı artık flash belleke değil de onedrive a yüklüyorum. Fakat okula gittiğimde ve onedrive ı açmak istediğimde sertifika sorunu çıkıyor ve sayfayı açmıyor. Acaba bir yolunu bilen var mı?

İlgilenenlere şimdiden teşekkür...

google drive açılıyor. One Drive açılmıyor. Ancak Office 2010 ve 2013 paketlerinde yazılım üzerinden oturum açarsanız belgelerinize ulaşabiliyorsunuz.

Nalet olsun geçen sene yandex kullanıyodum çok güzel ne rahat dedim 1 yıl mis gibi kullandım . bu sene açmıyor ama şöyle yapıyom telefonun kablosunu getiriyom cep telin internetini bilgisayara aktarıyom öyle güncelliyom.

namaldish' Alıntı:
google drive açılıyor. One Drive açılmıyor. Ancak Office 2010 ve 2013 paketlerinde yazılım üzerinden oturum açarsanız belgelerinize ulaşabiliyorsunuz.

Bu iyi bir bilgi, teşekkürler.

Konu hortlatıyorum ama sinirliyim idare edin...
Mebin bu filtre mantığı beni deli edecek...
Onedrive dan ne istiyorsunuz da kapatıyorsunuz. Bulut depolamalar içerisinde en güvenli, virüslü içeriklere kesinlikle izin vermeyen onedrive... Ama meb hattından uygulama otomatik senkronizasyon yapmıyor... Ayrıca bu çağda hala YASAKLAYARAK koruma mantığına kesinlikle karşıyım, BİLİÇLENDİREREK korumak hem daha etkili hem de daha sağlıklı bir yolken hala YASAK!!! yazık...

OneDrive'ın açmamasına üzüldüm. Yandex deneyen var mı? Google Drive için adres çubuğuna drive.google.com yazarsanız açmıyor. Google ana sayfada sağ üstten drive ı seçerseniz açıyor.

Geri