MEB Hattı SPSS! Yardıııımmmm...

Kodla Büyü

cgg*seco

Süper Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar SPSS'i MEB hattından indirebileceğim bir adres var mı?
Yada benzeri iş gören anket değerlendirebileceğim bir program bilen.

Hocam ben de baktım hiç bulamadım laptopta vardı aslında o da yanımda değil, keşke yardım edebilsem...:(

Drive çalışıyorsa drive a yükleyebilirim hocam. Bekleyebilirseniz...
NOT: Elimde ilacı yok. Geçenlerde bir öğretmen arkadaş istemişti o zaman indirmiştim. Hiç kurmayı denemedim. 64 bit olduğunu da belirteyim.
Bu arada drive açıldı ama bu upload hızı nedir arkadaş. 4 saat diyor :?

spss mi?istatistik programı değilmiydi bu. Hocam ayıptır sorması nerede kullanıyorsunuz bunu.

neoplasma hocam öğrencilerle TUBİTAK projesi yapıyoruz. Bi anket uyguladık (yaklaşık 1100 öğrenciye). Onu değerlendirmemiz lazım. boteaktif hocam benim bilgisayarda 64 bit. Yükleyebilirseniz çok sevinirim.

cgg*seco' Alıntı:
neoplasma hocam öğrencilerle TUBİTAK projesi yapıyoruz. Bi anket uyguladık (yaklaşık 1100 öğrenciye). Onu değerlendirmemiz lazım. boteaktif hocam benim bilgisayarda 64 bit. Yükleyebilirseniz çok sevinirim.
Hocam yaklaşık 1 GB nereye yükleyebilirim. Okulumuzda meb hattı var ama fiber değil. Sizin de indirebileceğiniz bir yer söylerseniz yardımcı olmaya çalışayım.

Hocam geçenlerde sınır 200 mb idi bugün baktığımda 100 mb olduğunu gördüm. Partlar oluşturup yüklemeye çalıştım ama sıkıntılı. Onca saat geçti ancak 1 part yüklendi. Yok oturum sonlandı diyor, zaten uzun sürüyor. Şimdi hiç ulaşamıyorum eba dosyaya.

Google'da "spss inurl:drive.google" şeklinde bir arama yaptım. İlk sırada şu sonuç çıkıyor:
https://drive.google.com/file/d/0BycVXVFHoWOpblRCODhFMVdpaEk/view
Kendim indirip denemedim ancak sorun yaşamazsınız sanırım.

Arkadaşlar SPSS programı lazım meb hattından indirebileceğim yardımcı olabilecek olan var mı???

hocam bende SPSS 21 var ancak üniversitedeyken aktifleştirmiştim. Şuan aynı yöntemle geçerli mi bilgim yok. Aksam deneyecem sizin için. Olursa bir yere eklerim indirirsiniz.

Geri