Meb İl İlçe Şablonunu Okullara Kurabilir miyiz?

Kodla Büyü

hnkurt

Site Gezgini
İlçe MEM de çalışıyorum, tüm köy okullarımıza tek bir şablon kurup sürekli takip etmek ve yönetmek istiyorum.
Bunun için MEB in il ve ilçe MEM ler için hazırlamış olduğu şablonu kullanabilir miyim ?
Görüş mü almak gerek MEB den.
Alternatif hangi şablon kurabilirim?
Ücretli olabilir

meb şablonu asp ile hazırlanmış, ama okul siteleri için verdikleri alanlar asp desteklemiyor.

Hocam ığdır da sizin söylediğiniz uygulama uygulanıyor. bütün okullar meb şablonu şeklinde. Modül üzerinden yönetiliyor. köy okulları dahil. Iğdır da il mem mebbis yöneticilerinden ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. sistemin adı e-sistem :wink:

şimdi ığdırı inceledim.
tam istediğim olayı gerçekleştirmişler
kutlarım.
acaba nasıl yapmış olabilirler?

Hocam mail veya telefon ile mebbis yöneticileri ile iletişim geçebilirsin . Sorularına daha net cevaplar bulabilirsin. Ayrıca sistemde sms modülüde var. Öğretmenlere toplu sms atılıyor.

çok teşekkür ederim hocam, yine de alternatif fikirleri olan arkadaşlara açığz..

çok güzel ya.. gerçekten heyecanlandım.
bende aynı şeyleri yapmak istiyorum .
bu sistemi kim yaptı
il den mi yaptılar acaba.
ilin mebbis yöneticileri mi yaptı acaba
ulaşabilirmiyiz hocam
tanıdıgınız varmı

Hocam, zaten il ve ilçe mem lerin aynı olması çok kötü ve kafa karıştırıcı, bir de okulları buna alet etmeyelim. :-1: (En azından üst menü ve şablon rengi ilçe memlerde ve okullarda farklı olmalı diye düşünüyorum.)

haklısın tabi. ama işte nasıl bir şablon düzenleyeyim, nerden başlayalım karar veremedim.
o yüzden fikir danışıyorum.
başka bir şablon da olur, k12 tr ile ilgili.
ücretli de olabilir

MEBWEB Yönetim Paneline geçilmeden önce şablon yayınlanmıştı. O şablonu düzenleyip ftp ye yükleyebilirsiniz

nereden bulabiliriz hocam
meb in sitesinde varmıdır acaba
şablonun adı adresi varmı acaba sizde

Geri