meb in ftp sine giremiyorum

Kodla Büyü

md4483

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaslar herzaman giriğim meb ftp ye 3 gündr giremiyorum kullanıcı adı veya şifreyi yanlış girdiniz diye mesaj veriyor sizde de böle bi sorun varmı yardımcı olabilirmisiniz... :?:

şifreniz değişmiş olabilir okul web sayfaları kısmına mebden girin şifremi unuttmu işaretleyin yeni şifre okul mail adresine geliyor

SİSTEM COK ZOR ACILIYOR . BAZEN 10 DEFA DENİYORUM 1 KEZ GİREBİLİRSEM ANCAK.
AMA ŞİFRENİZİ unuttuysanız: www.meb.k12.tr adresine okul kodu ve ilsis şifresi le giriş yapın.orada şifre değişikliği var. ama eski şifreyi istiyor mu bilmiyorum.

halid03' Alıntı:
SİSTEM COK ZOR ACILIYOR . BAZEN 10 DEFA DENİYORUM 1 KEZ GİREBİLİRSEM ANCAK.
AMA ŞİFRENİZİ unuttuysanız: www.meb.k12.tr adresine okul kodu ve ilsis şifresi le giriş yapın.orada şifre değişikliği var. ama eski şifreyi istiyor mu bilmiyorum.

www.meb.k12.tr adreside aynı hatayı veriyor.
Bir okul için siteadı alacağım ama sürekli yanlış kullanıcı adı yada şifre girdiniz uyarısı alıyorum...

kendi okulumun şifresinde bile aynı hata mesajı var.

sorum meb.k12.tr de çünkü ilsise normal girebiliyorum

meb.k12.tr de sorun var 1-2 haftadır ben 3-4 gün uğraştım geçen gireceğim diye zorla girdim..

bencede sorun var... günlerdir giremiyorum.... yeni şifre de aldım değişen bişey yok... resmen işkence başka bişey değil ya.. :x :x

bu konuyla ilgili sorunlara bakan teknik bir birim vardı... daha önce siteyle ilgili bir sorun çıktığında aramıştım ama numarasını kaybettim... numarayı bilen biri varmı? ya da başka nereye arayabiliriz, bir fikri olan varsa, lütfen bilgilendirsin... :(

Geri