Meb İnternet Engeli Yeni Yöntem

Kodla Büyü
bugün xp yüklü eski internet explorer tarayıcı yüklü makineden youtube açtım ss dedim ve videolar indi.Bana youtube lazım.Bu arada 200 komando Musula 25 tank eşliğinde geçmiştir.Her ne kadar eğitim amaçlı gibi gözükse de Irak,Suriye haberlerine göre İşide karşı bir temizlik görevi gibi gözüküyor.Hayırlı vazifeler.

Buzkırıcı' Alıntı:
bugün xp yüklü eski internet explorer tarayıcı yüklü makineden youtube açtım ss dedim ve videolar indi.Bana youtube lazım.Bu arada 200 komando Musula 25 tank eşliğinde geçmiştir.Her ne kadar eğitim amaçlı gibi gözükse de Irak,Suriye haberlerine göre İşide karşı bir temizlik görevi gibi gözüküyor.Hayırlı vazifeler.
Banane banane bende isterim..

Yıllardır kullandığım bir yöntemi paylaşmak isterim : ) Pm atın yardımcı olayim ama fazla dillendirmeyin elim kolum o benim : )

Arkadaşlar kimse kusura bakmasın bu yöntem benim elim ayağım bir kaç arkadaş tarafından uyarıldım o yüzden pm atmayın paylaşmayacağım forumda bakanlık yetkililerinin takip halinde olduğunu ve program isimlerini öğrenince engel koyduklarını öğrendim o yüzden paylaşmayacağım kimse kusura bakmasın bu hususta.. teşekkürler

Bir tane program var ama bazen internet ayarlarını bozabiliyor. Ama genel olarak mebin engellediği tüm sitelere girebiliyorum.

bir zamanlar giriyordum telefonlara internet gelince pek önemsemedim ama zaman zaman program indirmek için lazım oluyor varsa yöntem paylaşırsanız iyi olur yoksada önemli değil
kanyucel5@hotmail.com a göderebilirsiniz teşekkürler şimdiden

hero-large.png

https://psiphon3.com/tr/index.html
benim önerimde PSIPHON
sınırlar ötesinde diyede sloganı var

Geri