MEB okul sitesine kaç mb dosya atatabiliyoruz

Kodla Büyü

hugo4545

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Arkadaşlar elimde yaklaşık 35 mb lik okul dergisi pdf halinde var. MEBin yeni site şablonunda dosyalar bölümüne attığımda yükleyemiyor. Acaba belli biri sınır mı var? En fazla kaç mblik dosya atılabiliyor. Sıkıştırmadan atmak istiyorum.

bakanlıktan bu değişiklikleri nasıl isteyebiiliriz.

1-dosya ve video kapasiteleri arttırılsın.. 7 mb çok komik.

2-resimleri toplu halde ekleyebilelim ve bize boyutuyla ilgili sorunlar çıkarmasın (manşet resmi- genel resim gibi)

3-yayımlama süresiyle ilgili tarihler isteğe bağlı olsun. ben sürekli hiç değişmeyecek içerik eklemek istiyorum buna bile tarih girmek zorundayım.

tayinci42' Alıntı:

2-resimleri toplu halde ekleyebilelim ve bize boyutuyla ilgili sorunlar çıkarmasın (manşet resmi- genel resim gibi)

3-yayımlama süresiyle ilgili tarihler isteğe bağlı olsun. ben sürekli hiç değişmeyecek içerik eklemek istiyorum buna bile tarih girmek zorundayım.
+1

tayinci42' Alıntı:

:+1: Hele şu tarih belirleme zorunluluğu çok saçma. Eklediğim herşeyi 2019 yapıyorum ben :) Yoksa yönetim paneline giriş yaptığımda tarihi geçenler diye uyarmasını istemiyorum. 2019'a kadar da bu okuldan göçerim herhalde :mrgreen:

Geri