Meb Panel Girişi Değişmiş. Haberiniz olsun.

Kodla Büyü
ademola' Alıntı:
m.arslan' Alıntı:
kendi mebbisimle girdim:dosya boyutu hatası
okul mebbisiyle girdim:kayıtlı okul web sitesi bulunamadı
müdürün mebbisiyle girdim:yetkiye sahip değilsiniz
nasıl gireceğiz birisi söylesin hele
mehmet hocam siirtte havalar nasıl :)
sorunun cevabını bilmiyorum :) geçen ayın 24ünde eskisi gibi girmiştim giriş yapınca uyarı verdi yakında mebbis ile giriş yapılacak diye osırada mebbis girişi yaptım. şuan sıkıntısız çalışıyor. mebbis ile giriş yapabiliyorum yani.
adem abi bir kar var deme gitsin sen de yarım ben diyim 1 metre abi bu arada sorun çözüldü kendi mebbis şifremden giriş yaptım kabul etti.çok sağol sen bitanesin :D

[Yeni] Mebweb Kullanıcı Ekleme İşlemleri Kılavuzu

04.01.2016 tarihi itibari ile MEBWEB panele girişte tek nokta erişim kontrolüne geçilmiştir.

* İlgili Okulun Kurum şifresi ile giriş yapıldığında sadece kullanıcı işlemleri yapılabilmektedir. (Örneğin kullanıcı oluşturma ve silme gibi)

* Diğer işlemler için (Haber, Duyuru vb. içerik ekleme) mevcut panel kullanıcılarının MEBBİS hesap bilgileri ile giriş yapılması gerekmektedir.

04.01.2016 tarih öncesinde TC kimlik numarasını sisteme girmiş olan kullanıcılar, doğrudan kişisel MEBBİS kullanıcı adı ve şifreleri ile panele erişim sağlayabileceklerdir.

Eğer okul/kurum web panelde içerik ekleyemiyorsa aşağıdaki maddelere göre işlem yapılması gerekmektedir.

Arkadaşlar panelde resim ekleme işleri filan değişmiş mi ? sabahtan beri bikaç resim ekleyemedim. bide ekran bi değişik. menüler tam görünmüyor sağa sola kaçmış görüntüler..bende mi böyle sadece acaba. gıcık oldum ya

2005bote' Alıntı:
Arkadaşlar panelde resim ekleme işleri filan değişmiş mi ? sabahtan beri bikaç resim ekleyemedim. bide ekran bi değişik. menüler tam görünmüyor sağa sola kaçmış görüntüler..bende mi böyle sadece acaba. gıcık oldum ya
ss paylaşsana hocam neler olmus bakalım hataya

hocam bir resmin yüklenmesi 1 dakikadan çok zaman alıyor.Sistem çok ağır işliyor.bi haberi güncellemek istiyorum sayfada menüler boş açılıyor..böyle biii sürü şey. her güncellemede bi dünya sıkıntı.

Ekli dosyalar

• 1.jpg
    1.jpg
    37.1 KB · Görüntüleme: 280
  • 2.jpg
    2.jpg
    225.9 KB · Görüntüleme: 280
  • 3.jpg
    3.jpg
    95.3 KB · Görüntüleme: 280
Kolay bir şekilde haber ekleyebildim ama tekrar haberleri güncellemek istediğimde diğer arkadaşların dediği gibi menüler boş görünüyor. Ayrıca swf uzantılı dosya ekleyemiyorum. Sıkıntı bende mi acaba dedim önce ama sanırım sistemsel gibi... :eek:

Ben mobil hattan da denedim meb panel sorunlu şimdi 1 saat önce gibi gitti. Öncesinde gayet iyiydi.

ut_ci' Alıntı:
Kolay bir şekilde haber ekleyebildim ama tekrar haberleri güncellemek istediğimde diğer arkadaşların dediği gibi menüler boş görünüyor. Ayrıca swf uzantılı dosya ekleyemiyorum. Sıkıntı bende mi acaba dedim önce ama sanırım sistemsel gibi... :eek:
Haber güncelleme de bende sorun yaşıyorum iki gündür. İçerik bölümü boş bir şekilde geliyor. Destek talebi ilettim bakalım ne zaman düzelecek.

Bende de aynı sorun vardı,bazıları açılırken bazılarının içi boş görünüyor. Ben de destek talebi ilettim, bakalım

Ben dün okul web sayfasına haber eklemeye çalıştığımda kullanıcı girişi bile açılmıyordu. Sanırım sitede bir güncelleme var. Endişeye mahal yok. Umarım kısa sürede düzelir.

Geri