MEB Python Eğitici Eğitimi

Kodla Büyü
upload_2020-6-30_17-58-31.png

Bu arada bu eğitimin sistem üzerindeki adı Akıllı Teknolojiler Python Eğitici Eğitimi
Akıllı Teknolojiler ne ola ki?

Bu arada bu eğitimin sistem üzerindeki adı Akıllı Teknolojiler Python Eğitici Eğitimi
Akıllı Teknolojiler ne ola ki?
Cisco'nun akıllı ev sistemleri var. Onlara phton ile kod yazılıp, yönetilebiliyorlar. Nesnelerin interneti kursunda onlardan bahsedilmişti. Açıkçası netacad'in verdiği eğitimlerin tek amacının ürünlerini tanıtmak olduğunu düşünüyorum.

97.5 aldım. Sınav basitti. Python gittikçe önemi daha da artan bir dil. Umarım seçilirim. :)

Python gittikçe önemi artan değil azalan bir dil. Makine öğrenmesi ve insansız araçlarda python yerine c++ geçiliyor sebebi de c++ daha hızlı olması. Python kullanım fonksiyonelliği vs açısından iyi ama hız konusunda biraz geri ne yazık ki.

Eğitim yarın başlıyor. Mebbisimize işlenmiş. Mesaj geldi arkadaşlar.
Eğitim Uzaktan Eğitim olarak yapılacaktır. Eğitim Linki : https://1308437.netacad.com/courses/1038118 İlk ders: 03/07/2020 Cuma Saat 10 da olacaktır. Diğer günlerde: Saatler : Pazartesi, Çarşamba, Cuma 10.00 - 13.00 (senkron eğitim saatleri) Eğitim tarihinden önce CISCO ile kişisel verilerinizin paylaşımına onay vermeniz gerekmektedir. Aksi taktirde eğitime katılamazsınız Bu işlemi kurs başlamadan önce : MEBBİS, hizmetiçi eğitim, kişisel veri izni ve ilgi faaliyete izin veriniz

Eğitim Uzaktan Eğitim olarak yapılacaktır. Eğitim Linki : https://1308437.netacad.com/courses/1038118 İlk ders: 03/07/2020 Cuma Saat 10 da olacaktır. Diğer günlerde: Saatler : Pazartesi, Çarşamba, Cuma 10.00 - 13.00 (senkron eğitim saatleri) Eğitim tarihinden önce CISCO ile kişisel verilerinizin paylaşımına onay vermeniz gerekmektedir. Aksi taktirde eğitime katılamazsınız Bu işlemi kurs başlamadan önce : MEBBİS, hizmetiçi eğitim, kişisel veri izni ve ilgi faaliyete izin veriniz
Bilgi için teşekkürler hocam.

benim başvurum ekranda hiç görünmüyor. reddedildi alanında bile yok. Eğitim başlangıcı 06.07.2020 olarak görünüyordu dün.

hocam o başvurular hizmetiçi eğitim modülünde var.

2020000298 1.01.01.04.004 - Python Eğitimi Kursu 06/07/2020 28/08/2020
Hocam ben başvurmuştum Python eğitimine fakat şuan bakıyorum o kurs ile ilgili birşey göremiyorum yani Reddedilme durumu veya İptal edilme durumu da yok gibi..??

Python eğitici eğitimi verecekleri için diğerini iptal ettiler. Bana da çıktı.Hayırlısı diyelim...

Hocam oop konuları daha detaylı, farklı anlatılacak galiba. Videolar paylaşılır umarım, bizlerde izleyebiliriz.

Hocam ben başvurmuştum Python eğitimine fakat şuan bakıyorum o kurs ile ilgili birşey göremiyorum yani Reddedilme durumu veya İptal edilme durumu da yok gibi..??
aynı durum bende de var. ne zamandır bekliyordum. Böyle saçma şey mi olur. Daha önceden kursu alan eğitim videolarını ve dökümanlarını paylaşırsa çok makbule geçer.. Amacım sertifika değil bir şeyler öğrenmekti...

aynı durum bende de var. ne zamandır bekliyordum. Böyle saçma şey mi olur. Daha önceden kursu alan eğitim videolarını ve dökümanlarını paylaşırsa çok makbule geçer.. Amacım sertifika değil bir şeyler öğrenmekti...
BTK akademide gayet güzel eğitimler var python eğitimide mevcut ordan faydalanabilirsiniz.

Python eğitici eğitimi verecekleri için diğerini iptal ettiler. Bana da çıktı.Hayırlısı diyelim...
Ulan bari eğitimi iptal edin, herifler sistemden silmişler. Yaptığınız hikmeti kendinden menkul bir uzaktan eğitim eğitim, onda bile isteyen herekese eğitimi vermiyorlar. Açılan ilk Python eğitimine başvurdum, reddedildi. Buna başvurdum, sistemden silindi.

Geri