MEB Python Eğitici Eğitimi

Kodla Büyü
Eğitici eğitimi Ön değerlendirme sınavı Netacad sayfasını açtım ama ilerisi yok. Bilgisi olan var mı

Bugünkü sınavın linki akfit değil mi
Aktif.
Ben sınava girdim, tamamladım.
Eğer netacad hesabınız varsa giriş yapın, sonra hizmetiçi eğitim modülünde verilen https://www.netacad.com/portal/web/self-enroll/c/course-1083439 adresine girip, sınava kayıt olun. Kurslar bölümünde görünecektir. Oradan sınav linkine tıklayıp, sınavınızı tamamlayın.
Sınavda 20 soru 40 dakika var. 15 tanesini az buçuk python biliyorsanız rahatlıkla yaparsınız, 5 tanesi için biraz düşünmek gerekebilir.

bir soruyu sonra bakarım diye geçmiştim. unuttum yapmayı. 77.5 puan geldi. sıralamaya yetersiz gibi ama bakalım sonuç ne olacak

Aktif.
Ben sınava girdim, tamamladım.
Eğer netacad hesabınız varsa giriş yapın, sonra hizmetiçi eğitim modülünde verilen https://www.netacad.com/portal/web/self-enroll/c/course-1083439 adresine girip, sınava kayıt olun. Kurslar bölümünde görünecektir. Oradan sınav linkine tıklayıp, sınavınızı tamamlayın.
Sınavda 20 soru 40 dakika var. 15 tanesini az buçuk python biliyorsanız rahatlıkla yaparsınız, 5 tanesi için biraz düşünmek gerekebilir.
Çok sağolun hocam :)

Bu arada modules kısmında İngilizce sınav var. Sorular çok iyi. Meraklı arkadaşlar bakabilirler.

hocam sınavda belirlenen puanı geçenler arasından öncelikli Robotik ve Kodlama Eğitici Eğitimi (Temel Seviye) kursunu alan Bilişim Teknolojileri öğretmenleri seçilecek

Onaylandı demesine rağmen işlemde gözüküyordu, evet 607 kişiymiş şimdi fark ettim

Ben başvurmuştum ancak şu an başvurum ne onay sürecinde listesinde ne onay listesinde ne de red listesinde . Tamamen kaybolmuş görünüyor. Sizdw durum nedir?

Belli oldu hocam. Kabul edildiyse Kişisel Veri İzin kısmında görünüyor, ayrıca SMS gönderiyor MEB.

Hocam eğitim başvurum dahi görünmüyor zaten netacad iznim önceki eğitimlerden dolayı verilmişti

O zaman kabul edilmedim anlamına mı geliyor acaba? Ne kabul listesinde ne de red listesinde hatta hiç başvurmamışım gibi duruyor

Sınav girdim ancak 50 puan adım kç punla alındı ki
Red gerekçesinde de askıda kalan başvuruların sonlandırılması yazmışlar :(

Geri