MEB sayfasına BAKINIZZZ

Kodla Büyü
erbakanın bi sözü vardı meb için tam oturdu. "hadi ordan! hadi ordan!"

İntroyu geçtikten sonra Anasayfa deyince o bakan olacak adamın sözleri geliyor. Utanıyorum cidden böyle bir insanın bakanımız olmasına. Ölen tüm meslektaşlarıma Allah rahmet eylesin.

keşke bakmasaydım... üniversiteden arkadaşım da vefat etmiş haber alamıyoduk. hayat ne garip vefat eden meslektaşlarımın mekanı cennet olsun...

İnsanlar vefat etmiş, 63 tane öğretmen hayatını kaybetmiş. Adam hala binadan bahsediyor. İçimiz kan ağlıyor kan. Umrunda değiliz biz anlayacağınız. offfffffffff çok can sıkıcı çoooook.
Maliye bakanın deprem için alınan vergilerin nereye gittiği ile ilgili açıklamalar da ayrı bir sorun

seba' Alıntı:
İntroyu geçtikten sonra Anasayfa deyince o bakan olacak adamın sözleri geliyor. Utanıyorum cidden böyle bir insanın bakanımız olmasına. Ölen tüm meslektaşlarıma Allah rahmet eylesin.

Al benden de o kadar,

UTANIYORUM BÖYLE BAKANIMIZ OLDUĞU İÇİN...

Kaç gün geçti ya, kaaç

Depremde hayatını kaybeden meslektaşlarımın mekanı cennet olsun... Allah'ım birdaha yaşatmaz inşallah

Allah rahmet eylesin, mekanları Cennet olsun... yakınlarına Allah'ım sabırlar versin

Ama bir başsağlığı mesajı vermek ne zor işmiş bir bakanlık için işte bunu anlamıyorum

Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun inşallah
bir taziye mesajı bile yok neyse....::: :(

Arkadaşların mekanı cennet olsun. Allah ailelerine sabır versin.

MEBin ana sayfasında ise deprem kadar acı bir haber var. Bakan bina derdinde..
Bakan Dinçer, Van Depreminin Ardından Bölgede Okul Yapmak İsteyen Hayırseverlere Milli Eğitim Bakanlığı'nın Arsa Temin Edeceğini Söyledi

çok acı bir durum geride kalan sevdiklerine sabır diliyorum. allah rahmet eylesin.

Deprem olmuş insanlar enkaz altında. Öğretmenler perişan olmuş. Adam fransa da umurunda değil. Yazıklar olsun.

Öğretmenlerle uğraşmayın artık ya. Şuna bak gencecik bir sürü vatan evladı. Neden oradalar!!! Memleketin dört bir yanından gelip oradakı körpecik fidanları birer çınar yapmak için. Sen kalkıp yok öğretmen 3 ay yatıyo, çok kazanıyo vb... saçma sapan iddalarla ortalığa atıp yem etmeye çalışıyorsun. Al sana kontrol edemediğiniz binalar yüzünden ölen onlarca öğretmen. Hani yapılar 17 Ağustos Gölcük depreminden sonra kontrol edilmişti. Bir zümreye ithamda bulunman için önce kendi işini doğru yapman gerekir. Meslektaşlarımıza, arkadaşlarımıza Allah rahmet eylesin. Ailelerine sabır versin. Mekanları cennet olsun. İzledikçe öfkeleniyorum, üzülüyorum.

Annesinin verdiği ekmek parasıyla gofret aldı diye dayak diyen çocukları, deprem vergisiyle yol yapanlar yönetiyor. Çocuk haklıymış meğer.

içim acıyarak izledim çok üzgünüm.Allah geride kalanlara sabır versin ve mekanlarını cennet eylesin...bu bakan zaten öğretmene değer vermiyorki neden umurunda olsun...ben veliyi haklı görürüm demesi lafı ban dokunmuştur. öğretmen onuru denilen bişey yok bu ülkede...

geçiniz. Bu 2. gün yapılacaktı. Bilanço ilk ortaya çıktığında. Resmen tepkiler arttı diye yapıldı. Rezillik.

Millet tepki verdi diye böyle birşey yapacağınıza hiç yapmsaydınız daha iyiydi. Utanıyorum sizden ve sizin gibi her yöneticiden..

Ya biz çok aceleciyiz ya da yöneticilerimiz çok rahatlar. Ne olur tepki almadan gösterseniz duyarlılığınızı...
En doğal hakkımız başımızdaki bakanlığın, maddi manevi her durumda anında yanımızda olduğunu bilmek. Ama ne yazıkkı hep birşeylerle karşımızda hissettiğimiz bir bakanlığımız var.

Deprem olmuş 3 gün geçmiş bakan programa katılıyor. Milli eğitim bakanı sıfatı taşıyor. Rahmetli öğretmenlerin adını bile anmıyor. Açıklaması yok bunun.

Çoğu daha 30 yaşını bile görememiş gencecik meslektaşlarımız :cry: Mekanları cennet olsun

Bakanımızın ağızndan hayatını kaybeden öğretmenlerimizle ilgili bir söz-açıklama olmadı . Mebdeki diğer yetkililer tepkilerden dolayı bir intro koyup geçiştirmişler.

Meslek olarak sabır testinden geçiyoruz; deprem terörü, trafik terörü, bölücü terörü, öğrenci veli-terörü ve daha bir çok sorun bir türlü yakamızı bırakmıyor.

arkadaşlar bizlerin yukarıdakilere tepkilerimiz çok sert. bakın burada bizler üsttekilere hakaret ederek bir yere varamayız.
özellikle forum yönetiminden ricam siyasi konulara zemin açacak başlıkları silmeleri. bazı başlıklar ve içerikleri hakikaten devlete yapılan bir hakaret oluyor ve yöneticilerine sövenlerin de sanırım bir yere varamayacakları kanaatindeyim...

Geri