meb sınav ücretleri hakkında?

Kodla Büyü

bydogan20

Site Gezgini
arkadaşlar merhaba 2-3 mart tarihlerinde açık öğretim sınavında görevliydim. sınav ücreti ekders ile yapıldı sonra anlaşmazlık sebebiyle ödenmedi. sonra okula bir mail geldi sınav ücretleri toplu sözleşmede anlaşılan şekliyle ödenecek diye. ama onun üstünden 1 ay geçmesine rağmen hala ödenmedi. aranızda alan var mı bu ücreti.

acaba haziranda ekderslerle birlikte mi ödenecek :?: ah para eliminizin kirisin ama senin için kirlenmeye hazırız :mrgreen: :eek: :scared:

Mart sınavlarını ben de alamadım inadına görev istedim çıktı geçen hafta görevliydim.Şimdi inadına 5 görev daha istedim.İnadım hala sürüyor görev verin bana.

Habib bey hocam kayserideyim.Melikgazi 2 ay önce yatırmış.İncesu ocaktaki sınavlar için fazlalıkları geri alacak öğretmenlerden.İnşaallah dediğiniz gibi haziranda bekliyorum.Sebebim haziran 6'da tayinim çıkacak ondan.Teşekkürler

Buzkırıcı' Alıntı:
Habib bey hocam kayserideyim.Melikgazi 2 ay önce yatırmış.İncesu ocaktaki sınavlar için fazlalıkları geri alacak öğretmenlerden.İnşaallah dediğiniz gibi haziranda bekliyorum.Sebebim haziran 6'da tayinim çıkacak ondan.Teşekkürler
Bizde Pazartesi günü ödemeler yapıldı. İnşallah sizde de yaparlar Hocam.

Geri