meb tarafından erişimi engellenen sitelere nasıl giriyoruz??

Kodla Büyü

nazli179

Aktif Üye
arkadaşlar okulda hiç bir siteye doğru düzgün giremiyoruz.. öğretmenlerde derste bir video izletmek istediğinde açılmıyor. ultra surf diye bir program indirdim ama oda çalışmıyor yada ben çalıştıramadım. böyle bir program,link isim verebilirmisiniz?

tek çare başka bir adsl hizmerti satın almak burda tüm okullar aldı ben de idaremi ikna çalışmalarındayım:)

Derste internet üzerinden video izletmek ne kadar mantıklı?Herkes internet üzerinden video izletmek isterse bağlantı hızınız bunu kaldırmaz.Önceden videoyu indirip izletmek bence daha mantıklı :) Yönetim katına filtresiz ücreti ayrı ödenecek bağlantı, öğrenci laboratuarlarına filtreli MEB bağlantısı okullardaki genel kullanım şekli... :wink:

Hocam engellenmemiş proxy adreslerini bulmaya çalış. Gerçi bulsan da internet hızı düşünk olduğu için video gene izlenemeyebilir.

internet çok yavaş. ultrasurf kullan derim ama dediğim gibi çoookkk yavaş etkili olurmu bilmem..

proxy sunucusu üzerinden giriyorum. tabii okuldaki bağlantıyla proxy'leri bulacagın siteye de girilemiyor. Ben cepten baglanarak buluyorum proxyleri.

Geri