Meb Uzaktan Python Eğitimi

Kodla Büyü
arkadaşlar
Final Değerlendirme Sınavından 80 alsak
başka birşey yapmamıza gerek var mı
ödev veya ara bölüm sınavlarını yapacak mıyız mesela

arkadaşlar kurs üzerinden sadece final sınavını yaptım, kurs geri bildirimi vs. doldurmadım. mebbiste katılım durum belgesi alınacak eğitimlerde listeleniyor. Final sınavını geçtim yapılacak başka bir işlem var mı?
(2020000298 1.01.01.04.004 - Python Eğitimi Kursu)

arkadaşlar kurs üzerinden sadece final sınavını yaptım, kurs geri bildirimi vs. doldurmadım. mebbiste katılım durum belgesi alınacak eğitimlerde listeleniyor. Final sınavını geçtim yapılacak başka bir işlem var mı?
(2020000298 1.01.01.04.004 - Python Eğitimi Kursu)

Netacad.com da sadece final sınavını geçersen geçti görünmüyor. Ben 1.bölüm sınavı, 2 bölüm sınavı ve geribildirimide doldurdum. Finalide yapınca geçti olarak göründü.
Açıklamada sadece final sınavı var ama madem yaptım netacad de geçti yazsın

Mebbis ekranında:

2020000298 1.01.01.04.004 - Python Eğitimi Kursu 06/07/2020 28/08/2020 Katılım Durumu Henüz İŞLENMEMİŞTİR.

Şeklinde bir uyarı var. Kursu başarıyla tamamladığım halde MEBBİS'e henüz işlenmemiş ne yazık ki :(

Mebbis ekranında:

2020000298 1.01.01.04.004 - Python Eğitimi Kursu 06/07/2020 28/08/2020 Katılım Durumu Henüz İŞLENMEMİŞTİR.

Şeklinde bir uyarı var. Kursu başarıyla tamamladığım halde MEBBİS'e henüz işlenmemiş ne yazık ki :(
hocam bende de durum aynı. netacad kendi sitesinde de Devam Etmekte yazıyor. canlı dersi yapan hocaların gönderdiği final sınavını yaptım. acaba alt sınavları da bitirmek mi gerekiyor

hocam bende de durum aynı. netacad kendi sitesinde de Devam Etmekte yazıyor. canlı dersi yapan hocaların gönderdiği final sınavını yaptım. acaba alt sınavları da bitirmek mi gerekiyor

Ben ara sınavları yaptım, geri bildirimi yaptım.
Netacad.com tamamlandı geçti yazıyor.
Mebbiste hiçbir şey yok. Sanki kursu hiç almadım.

Arkadaşlar acele etmeyin mebbis sistemine işlenmesi 1 ayı bulabilir bunun bir acelesi yok o kadar kişi kontrol edilmesi yüklenmesi zaman alabilir.

06/07/2020 tarihinde başlayıp, 28 Ağustos'ta biten Python kursu MEBBİS'e işlenmiş. Faaliyet değerlendirme kısmından değerlendirmeniz gerekiyor. Sonrasında e-Sertifika kısmından sertifikanızı yazdırabilirsiniz arkadaşlar.

pythona giriş adı altında açılmış bir eğitim dendiğinde ,henüz bir bilgisi olmadığı varsayılan kişilere temelden başlayacak bir eğitim algılanır.Fakat benim ilk hafta hariç diğer haftalarda gördüğüm zaten konuya vakıf kişilere verilen pek çok detayın atlandığı,bir takım terminolojinin bilindiği var sayılarak hiç izah dahi edilmeden geçildiği bir ortam haline döndü.Hal böyle iken bir de on lıne akşam saati birçok kişinin katıldığı ,kimsenin kimse ile iletişim kuramadığı,eğitmene sorulan bir sorunun dahi chat sayfasında görünmediği dialog ve öğrenme adına hiçbir bağ kurulamayan verimsiz bir eğitime dönüştü.Özelden yazdığım ilk konuya hiç yanıt alamayıp ikinci bir konuda 3 gün sonra yanıt alabildiğim (Ve yanıt sadece videoları tekrar izlemem ile ilgili bu arada) bir konuda sınavı geçemeyeceğim gün gibi ortada.Bu eğitim evvela yüzyüze verilmesi gereken öyle yüzlerce değil en fazla 20 kişilik sınıflarda öğretilmesi gereken,kişilerin programı kullanmada yaşadığı sorunları eğitmen ve diğer kursiyerlerle etkileşim halinde anlayarak çözmesi gereken bir eğitim olmalıydı.Kaldı ki aynı eğitim zaten hizmetiçinde yüzyüze resen kişi alınarak sadece 1 hafta gibi kısa bir sürede yapılacakken 3 ay onlıne kısır dialoglu bir halde de organize edilmesine anlam veremiyorum.Şimdi harcadığım 2 aya ve algılamak adına onca çırpınmama mı yanayım,yoksa bu sınavı geçemedim diye anlamıyorsan kursu bırak hükmü veren arkadaşların empati kuramamasına mı?Bu durumu tespit eden ve yaşayan tek ben miyim?

Arkadaşlar kusa katılıp sınavı geçmeme rağmen mebbiste faaliyete katılmadiğı icin belge alamamistir yaziyor. Bu durumda ne yapmaliyiz?

Selam, şimdi bu pythonun hizmet içi eğitimine başvurduk. Lakin yine eğitim bu cisco üzerinden ve netcad üzerinden veriliyor. Cizcoya kayıt oluyoruz, mebbisden veri iznini veriyoruz, netcade kayıt oluyoruz lakin ne eğitim açılıyor ne hesap dğrulanıyor. Geçmişte de yine bu cisco üzerinden verilen eğitimin birini ve apple üzerinden verilen eğitimin birini aldığım halde sertifikaları sisteme işelenmedi. Bu cisconun aylar sürecek bu python eğitimi de sanırım çöp olacak. Bu sisteme nasıl gireceğim?

Cisco, meb ile büyük antlaşma yaptı. Eski bakan ve cisco TR sorumlsunun katıldığı ve lansamnının Ankara'nn en lüx otellerinden birinin slonunda yapılan toplantıya ben de katıldım. Sayın Ziya Selcuk konuşmasında "cisco ile sadece alt yapı hizmetleri antlaşması yapmadıklarını, aynı zamanda önümüzdeki 5 yıllık süreç içerisinde cisconun öğretmenlere eğitim de vereceğini" söyledi. Aradan geçen sürede cisconun verdiği eğitimler bir elin parmak sayısını geçmez verdikleri de ingilizce ara yüzlü. Eğitimi verdikleri alt yapı karmakarışık ve ulaşılması güç. Yani cisco sırf ihale aldıüı için sırf bakanlıkla sözleşmesi olduğu için bunu veriyor onu da saçma sapan şekilde veriyor. Yapmak için yapıyor

Netacad üzerinden hesap onaylansın diye kayıt yaptırdığım mail adresine tekrar onaylama göndersin diyorum, bu seferde geçersiz mail adresi uyarısı veriyor.

16zdbht

Son düzenleme:
Selam, şimdi bu pythonun hizmet içi eğitimine başvurduk. Lakin yine eğitim bu cisco üzerinden ve netcad üzerinden veriliyor. Cizcoya kayıt oluyoruz, mebbisden veri iznini veriyoruz, netcade kayıt oluyoruz lakin ne eğitim açılıyor ne hesap dğrulanıyor. Geçmişte de yine bu cisco üzerinden verilen eğitimin birini ve apple üzerinden verilen eğitimin birini aldığım halde sertifikaları sisteme işelenmedi. Bu cisconun aylar sürecek bu python eğitimi de sanırım çöp olacak. Bu sisteme nasıl gireceğim?

Cisco, meb ile büyük antlaşma yaptı. Eski bakan ve cisco TR sorumlsunun katıldığı ve lansamnının Ankara'nn en lüx otellerinden birinin slonunda yapılan toplantıya ben de katıldım. Sayın Ziya Selcuk konuşmasında "cisco ile sadece alt yapı hizmetleri antlaşması yapmadıklarını, aynı zamanda önümüzdeki 5 yıllık süreç içerisinde cisconun öğretmenlere eğitim de vereceğini" söyledi. Aradan geçen sürede cisconun verdiği eğitimler bir elin parmak sayısını geçmez verdikleri de ingilizce ara yüzlü. Eğitimi verdikleri alt yapı karmakarışık ve ulaşılması güç. Yani cisco sırf ihale aldıüı için sırf bakanlıkla sözleşmesi olduğu için bunu veriyor onu da saçma sapan şekilde veriyor. Yapmak için yapıyor

Netacad üzerinden hesap onaylansın diye kayıt yaptırdığım mail adresine tekrar onaylama göndersin diyorum, bu seferde geçersiz mail adresi uyarısı veriyor.

Bununla ikidir bu kurs çıkıyor bana siteye giremiyorum. Sizin yaşadığınız sorunları yaşıyorum

16zdbht

Verilen bağlantıdan bir türlü erişim sağlayamadım. Nerde hata yapıyorum ?
HESAP BUUNAMADI DİYOR . farkli maille kayıt oluyorum yine olmuyor.

Geri