MEB yetkilierine sesleniyorum sizde destek olun

Kodla Büyü

gazili

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Bildiğiniz üzere meb hattından google drive üzerinden film indiremeyen arkadaşlar yüzünden google drive ın nimetlerinden yararlanamıyoruz. Bu durumdan hepiniz şikayetçisinizdir diye düşünüyorum. Ben bugün meb e şikayet mesajı gönderdim. Siteye giremediğinizde ekrana gelen engelleme sayfasından mesajımı ilettim. Hep beraber buradan yetkililere mesaj gönderip bize çare bulmalarını veya çözüm yolu bulmalarını iletelim.

Hem buradan hem de karşımıza çıkan engelleme sayfasından dileklerimizi iletelim diyorum.
Belki işe yarar.

Talebimizi ilettik hocam, diğer arkadaşlarda bi zahmet yazarlarsa birşeyler dikkate alınırım sanıyorum...

Bende geçen hafta yazmıştım ama cevap gelmedi daha. bende formlar üzerinden sınavımı yapıyordum.

:alkis: :alkis: :alkis: kesinlikle doğru bir düşünce ve çalışma. bu işi halletmek için elimizden geleni yapmalıyız

Evet arkadaşlar ben de yazdım yardım masasından, sizler de yazın bu engeli kaldırtmamız lazım,sınavları kağıttan yapmak zorunda kalıyoruz. BT dersinin sınavı PC den netten olmalı,bunun kadar doğal bir istek ve google drive gibi bir hizmetin engellenmesi kadar büyük bir saçmalık olamaz.

Google drive web uygulaması çalışıyor sadece diye mesaj atmışlar.
bu web uygulaması dedikleri şey nedir acaba

mailleri bile zor açıyor
ne yapmaya çalışıyorlar anlamadım

Re: Ynt: MEB yetkilierine sesleniyorum sizde destek olun

gazili' Alıntı:
Bildiğiniz üzere meb hattından google drive üzerinden film indiremeyen arkadaşlar yüzünden google drive ın nimetlerinden yararlanamıyoruz. Bu durumdan hepiniz şikayetçisinizdir diye düşünüyorum. Ben bugün meb e şikayet mesajı gönderdim. Siteye giremediğinizde ekrana gelen engelleme sayfasından mesajımı ilettim. Hep beraber buradan yetkililere mesaj gönderip bize çare bulmalarını veya çözüm yolu bulmalarını iletelim.

Hem buradan hem de karşımıza çıkan engelleme sayfasından dileklerimizi iletelim diyorum.
Belki işe yarar.
Bu "film" işini anlamadım ben.

Bende film olayını anlamadım. Bunun film olayıyla bir alakası olmadığını düşünüyorum. Mail bile zor açılıyor.

film işini anlamayanlar için yazıyorum.

https://yardimmasasi.meb.gov.tr adresinden google drive ın açılmasını istiyoruz diye yazdığımızda bize şöyle bir cevap geliyor her seferinde :
Sayın İlgili;
MEB güvenlik politikaları gereği "dosya paylaşma ve disk alanı" kategorisinde olan sitelere erişim izni verilememektedir.
Talebinizi bu kapsamda değerlendiriniz.
İyi çalışmalar.

şimdi soruyorum size : Buradaki "dosya paylaşma ve disk alanı" ifadesi ne anlama geliyor olabilir ?

Re: Ynt: MEB yetkilierine sesleniyorum sizde destek olun

Sadece merak; MEB deki bu sıkı filtreleme başka kamu teşkilatında varmı?

Geri