Mebajanda tarayıcıya yönlendirmiyor

Kodla Büyü

gazili

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Android telefondan Mebajandayı açıyorum
Mebdys seçiyorum
Parmak iziyle onay veriyorum
Tarayıcıyla açmıyor
Sanırım pop up ta sıkıntı olabilir
Ajandadaki diğer sitelerde yönlendirmiyor
Aynı sorunu yaşajan varmı

Dys normalde de saçmalamaya başladı. son demlerinde gider ayak trip yapıyor gibi. sanırım bant daraltması vs oldu sunucularında.
haftaya belgenet sorunlarında görüşmek üzere :D

1719998815701.png

DYS "OKUDUM" onaylamaları için 1 ay süre vermek daha işlevsel olmaz mıydı?

Belki ara ara -gece yarısı dahil- 20-25 kere denedim ama bazen 1 iş okudum yaptırdı ve kesildi bağlantı.
Bu son tarihi vererek yaz tatilinde insanları huzursuz etmemeleri gerekirdi. Eğer sunucularına güveniyorsan ver. Ama olmadı ise duyurunu güncelle. "İş gönderimi bu tarih ile sonlanmış ama yazıları okumak için 1 ay süre verilmiştir" vs diyebilirsin mesela. Sonuçta gönderilen işler için uyarılı süre 1 aydı dys de.
Şimdi ne oluyor? Aynı uzman öğretmenlik sınavında olduğu gibi çalışarak sınavı geçmek isteyenlerin 1 yaz tatili harap olmuş ve sınav aşırı basit yapılarak pişman da edilmişlerdi. Sonuç: ülkemde sorumluluk sahibi olmak, işini sonraya bırakmama çok zor.

Ekli dosyayı görüntüle 76503

DYS "OKUDUM" onaylamaları için 1 ay süre vermek daha işlevsel olmaz mıydı?

Belki ara ara -gece yarısı dahil- 20-25 kere denedim ama bazen 1 iş okudum yaptırdı ve kesildi bağlantı.
Bu son tarihi vererek yaz tatilinde insanları huzursuz etmemeleri gerekirdi. Eğer sunucularına güveniyorsan ver. Ama olmadı ise duyurunu güncelle. "İş gönderimi bu tarih ile sonlanmış ama yazıları okumak için 1 ay süre verilmiştir" vs diyebilirsin mesela. Sonuçta gönderilen işler için uyarılı süre 1 aydı dys de.
Şimdi ne oluyor? Aynı uzman öğretmenlik sınavında olduğu gibi çalışarak sınavı geçmek isteyenlerin 1 yaz tatili harap olmuş ve sınav aşırı basit yapılarak pişman da edilmişlerdi. Sonuç: ülkemde sorumluluk sahibi olmak, işini sonraya bırakmama çok zor.
Bize taaa karne haftasından önce söylediler. Ebys Sistemine geçilecek dys üzerindeki yazılarınızı okuyun diye. Hatta geçen cuma kurul toplantısında herkes dys'ye girsin okusun yazıları. Bizde bu tarihten sonra size yazı atmayacağız dys'den. Çok acil yada kişisel olursa WhatsApp yada telegramdan ulaşırız dediler. Herkes o sırada dys'ye girdi okunacakları okudu.

Okunmazsa orada kalırsa ne olur bilmem.

Zaten alışkanlık haline getirip haftalık okuyorum şahsen ya da aklımıza geldikçe de son haftalar gönderilmeye devam etmiş. 1 Temmuz gönderilen yazılar var ama 3temmuz son deniyor.

Yazı göndermeyi sonlandırır ama onaylamaya ek süre verirsin arkadaşlar yazmış gece gündüz deniyoruz günlerdir ama girilmiyor.

Habib Ocak hocamız dys yazıları okumayla alakalı şöyle demiş. Evrak yazma onayı için son gün 4 Temmuz, okudum işlemi haftaya da yapılabilir.

Ekli dosyalar

• DYSWeb Okuma.jpg
    DYSWeb Okuma.jpg
    153.2 KB · Görüntüleme: 43
Geri