MEBBİS Doğrulanamadı Hatası

Kodla Büyü

bozo

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar yaklaşık 3 saattir mebbis doğrulanamadı hatası veriyor.hem kurum hem kişisel mebbis ten..Mebbis üzerinden EBA ya girmek istediğimde.sizde de durum aynı mı?

Hem mobilden hem web den Mebbis oturumu boşaltılamadı uyarısı da veriyor. EBA kod oluşturamadık hiçbir yerden.

Az önce yaşadığım durum.
Eba'dan giremedim.
Mebbis'ten giremedim.
E-devlet şifresiyle giremedim.
Telefon üzerinden EBA Kod oluştur dedim , Pc'den EBA kod ile giriş yap dedim, umutsuz şekilde tıkladım. Şak diye açıldı.
Teknolojiye şaşırmaya bugünlerde devam ediyorum..

Az önce yaşadığım durum.
Eba'dan giremedim.
Mebbis'ten giremedim.
E-devlet şifresiyle giremedim.
Telefon üzerinden EBA Kod oluştur dedim , Pc'den EBA kod ile giriş yap dedim, umutsuz şekilde tıkladım. Şak diye açıldı.
Teknolojiye şaşırmaya bugünlerde devam ediyorum..
Ben de hepsini yaptım.. Kodu cebteki uygulamaya okutmaya çalıştığımda normal kamera hiçbir işlevi yoktu eba qr nin

Ben de hepsini yaptım.. Kodu cebteki uygulamaya okutmaya çalıştığımda normal kamera hiçbir işlevi yoktu eba qr nin

Hocam karekod kısmından bahsetmiyorum. O etkileşimli tahtalar için.
Öğrenciye şifre oluşturduğumuz başlığın biraz altında "EBA Kod Oluştur" başlığı var. Tıklayınca bize öğrenciye şifre verdiğimiz gibi şifre veriyor, biz de onunla girebiliyoruz.

Şu an saat gecenin ikisi... O dediğin yer bana çok kalabalık uyarısı veriyo.. Şaşırmaya devam

Geri