MEBBİS geri sayım bitiyor

Kodla Büyü
saçmalıktı.24 kasımla arayüzün ne alakası var.meb resmen dalga geçmiş bizle.tüm öğretmenleri ilgilendirecek bir konuyla alakası olması lazımdı geri sayımın.meb şaşırtmadı yine saçmaladı

24 kasım için güzel bir hediye olmuş. Çok ihtiyacımız vardı. Bu mebbisin tasarımı ne olacak diye düşünüyorduk tek derdimiz buydu

Güzel olmuş. Ama başka bir tarihe getirilebilirdi. Tarih çok saçma olmuş.

Öğretmenler Günü ile bağlantı kurmayı beceren gerizekalıyı alkışlamak istiyorum. Niye bugün yapıyorsun Öğretmenelr Günü ile site tasarımının ne ilgisi var?

artık 24 kasım sadece öğretmenler günü değil mebbis'in küllerinden yeniden doğmasının günü, tasarımın değişmesi için bundan daha anlamlı bir gün olamazdı bravo meb :eek: , hatta bunu geri sayım ile yapıp işe heycan kattın ya iki kere alkışı hakettin :alkis: :alkis: , 24 kasım 2015 ten çok umutsuzum acaba ne tür bi saçmalık bizi bekliyor :cry:

kakababa' Alıntı:
Öğretmenler Günü ile bağlantı kurmayı beceren gerizekalıyı alkışlamak istiyorum. Niye bugün yapıyorsun Öğretmenelr Günü ile site tasarımının ne ilgisi var?
:puhaha:

sadece arayüz için bu kadar tantanaya ne gerek vardı.. ha bu arada ben öğretmenler günü hediyemi aldım.. Müdür yardımcısı arkadaş norm fazlası olduğumu söyledi :) hakkımızda hayırlısı..

Geri