MEBBİS Görevlendirme

Kodla Büyü

Enddlesss

Seçkin Üye
Seçkin Üye
Okula görevlendirme olarak başka okuldan gelen öğretmeni nasıl ekliyoruz. Çok yeniyim bilmiyorum yardım ederseniz çok sevinirim.

mebbise siz eklemiyorsunuz hocam kadrolu ise zaten kendi okulu nda görünüyor siz e okula ders öğretmeni olrak ekleyeceksiniz

öncelikle ücretli kadrolu ve imam igibi kurum dışından gelen öğretmenler için
yönetici modülüne gir
Kullanıcı İşlemleri
Tanımlama Bilgileri ne girip + işaretine bas kişini tcsini gir şifre ver e okula tanımlaamış olursun hocayı sonra aşagıdaki işleri yap

e okulda kurum işlemleri>Ders İşlemleri>Ders öğretmenleri>çıkan alanda şube seçip >öğretmen,n branşnı seçip dersini seçip kaydet yapıyoruz

e personel modülüne girin, orada görevlendirme ile çalışan personeli ara deyin. görevlendirme yapıldıysa zaten öğretmen listede çıkar, yapılmadıysa ilçe insan kaynaklarını arayıp yapılmasını isteyebilirsiniz.

giryan' Alıntı:
e personel modülüne girin, orada görevlendirme ile çalışan personeli ara deyin. görevlendirme yapıldıysa zaten öğretmen listede çıkar, yapılmadıysa ilçe insan kaynaklarını arayıp yapılmasını isteyebilirsiniz.

Hocam zaten sıkıntım orada. Yani başka öğretmenlerin görevlendirmesi çıkıyor bu arkadaşın çıkmıyor.

Enddlesss' Alıntı:
Bir sorum daha olacak Ücretlileri Mebbis e işlemeye gerek yok değil mi?
Ücretli öğretmenleri Atama şubesi işler. Siz MEBBİS'ten bir işlem yapmazsınız.

Ancak E-Okul +Kurum işlemleri + şube ekle + Ücretli öğretmen ekleden eklemeniz gerekir.

Geri