Mebbis Hizmet Puanı Ekleme

Kodla Büyü

hastasıyız dede

Hiperaktif Üye
Hiperaktif
arkadaşlar norm dan dolayı tayinim çıktı ve okul değiştireceğim, ilişik kesme ile ilgili bir sorum olacak. mebbise baktığımda 17 ocakta bir ayım doluyor ve hizmet puanımı mebbise ekliyor, peki ben 17 ocakta ayrılma işlemini yaparsam o puanı siler mi acaba?
1.JPG

2.JPG

Şu anki okul ile gideceğiniz okul puanları aynı ise birşey fark etmez. Fakat gideceğiniz okulun puanı daha düşükse 18'nde ayrılın

17.01.2019 tarihinden sonra ayrılın hocam. eskiden eski okuldaki günler devrediliyordu şimdi devredilmiyor. yani okuldan ayrılmadan hizmet puanınızı alıp gitmye bakın yoksa 1 ay süre geçmesi gerekiyor yeni okulda hak etmek için.

Zaten 18’inden önce izin vermezler bence ilişik kesmeye

1 ayınızı bulunduğunuz okulda doldurmadığınız müddetçe o puanı alamazsınız. Yeni okulunuz ister eşdeğer olsun ister olmasın. Yeni okulunuzda göreve başladığınızda sıfırdan o okula göre puan almaya başlarsınız,geçmişe bakılmaz. Ben bu yüzden ağustos eş durumunda yeni okula başlama tarihimi eylüle sarkıtöak zorunda kaldım. 2 puan hizmet puanım 1 de zorunlu hizmet ek puanım vardı. 3 puan az değil sonuçta 10 gün bekledim ne olacak sanki

müdür perşembe yani 17 sinde kesebiliriz istersen dedi, mebbisi denedim 16 sında puan vermiyor 17 sinde puan veriyor, ama 17 sinde ilişik kesersem o puanı silermi diye merak ettim. dediğiniz gibi garanti olsun 18 ini bekleyeyim.

Geri