mebbis terfi işlemleri nasıl yapılıyor?

Kodla Büyü

agahyildiz

Seçkin Üye
Seçkin Üye
iyi geceler arkadaşlar. bir sorunum var. okul şifresi var elimde. geçen aydan kademesi gelen 7 öğretmen var. bunları mebbisten nereden yükseltebilirim. mebbis > özlük modülü > terfi işlemleri > liste al bölümünden gelenlere toplu onay veriyorum sayfa hata veriyor. öğretmenlerin özlüğüne girip terfi bölümünden ekleyeyim diyorum. yeni butonu pasif. nasıl yükselteceğim ben bunları bilen varmı?

agahyildiz' Alıntı:
iyi geceler arkadaşlar. bir sorunum var. okul şifresi var elimde. geçen aydan kademesi gelen 7 öğretmen var. bunları mebbisten nereden yükseltebilirim. mebbis > özlük modülü > terfi işlemleri > liste al bölümünden gelenlere toplu onay veriyorum sayfa hata veriyor. öğretmenlerin özlüğüne girip terfi bölümünden ekleyeyim diyorum. yeni butonu pasif. nasıl yükselteceğim ben bunları bilen varmı?

Bilgi Girişi>Kadro kaydı bölümünden yükseltiliyor diye biliyorum ben.

Ayrıca bu işlemi İlçe MEM veya İl MEM yapıyor. Okullar sadece üst yazıyla MEM'e Terfi bilgisini gönderiyor.

biltek2007' Alıntı:
Ayrıca bu işlemi İlçe MEM veya İl MEM yapıyor. Okullar sadece üst yazıyla MEM'e Terfi bilgisini gönderiyor.

benimkisi ilde yapıldı. Personel işlerine bakan kişi kimse ona ulaşın il memden.

özlük modülü personel listele ismi bul tıkla bilgi girişi kadro kaydı yeni kayıt bilgiler gir kaydet bitti

agahyildiz' Alıntı:

Okul şifresiyle bu işlemi yapamazsınız hocam, bu işlemi sadece il & ilçe mem ler yapabiliyor.

ilçe şifresi varsa onunla yapabilirsiniz. Çünkü kaymakamlık onayı gerekiyor bunun için

Evet benim bildiğimde il veya ilçe MEM lerin yaptığıdır, okul yapamaz...

teşekkür ederim arkadaşlar. sanırım ilçelere göre değişiyor bu iş. başka bir okulu aradım. özlük - terfi - liste al bölümünden detaylı şekilde anlattı ama toplu onay verince sayfa görüntülenemiyor oluyor. hayırlısı bakalım...

Geri