MEB'den Dijital Kanatlar Projesi

Kodla Büyü
beeeen :)

PS1: Acenteye ulaşayım derken kafayı kıracağız. Meşgul çalan telefonu 2 dakika sonra açan yok.
PS2: Sizi alacak olan araç kullanıcısının sistemden sms mesajları gelecek arkadaşlar. Ancak bu eğitim kalabalık olduğundan mıdır nedir; işler biraz can sıkıcı yürüyor...

beeeen :)

PS1: Acenteye ulaşayım derken kafayı kıracağız. Meşgul çalan telefonu 2 dakika sonra açan yok.
PS2: Sizi alacak olan araç kullanıcısının sistemden sms mesajları gelecek arkadaşlar. Ancak bu eğitim kalabalık olduğundan mıdır nedir; işler biraz can sıkıcı yürüyor...
Hangi sistemde nerde olacak numaraları hocam? Biz yarın gece havalimanında olcaz inşallah. Umarım kalakalmayizz

Son düzenleme:
Uçak bileti bilgileri mail olarak gelmedi hala. Taksi bilgileri mesaj olarak geldi. Nasıl organizasyondur son günün gecesinde bile telefonlar açılmıyor ve bilgiler verilmiyor. :(

Hocam hiçbir mesaj gelmedi ki? Numara varsa sizde paylaşır mısınız lütfen?
Hocam İstanbul a gitmeden bir gün önce ve uçaktan indikten sonra gelmişti bana mesajlar. Saatinize göre araç görevlendiriliyor. Çağrı merkezi gibi bir numaraları yok...

Sayın........., merhaba Sürücü detaylarınız.

Araç Plakası: 34.........

Sürücü :HÜSEYİN....... 0538.......

Rezervasyon Bilgileriniz

Tarih:...........

Saat: 13:35

Alınış Noktası: Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, Sanayi, 34906 Pendik/İstanbul, Türkiye

Bırakılış Noktası: Titanic Business Kartal, Orta, Kaptanıderya Cd. No:37, 34880 Kartal/İstanbul, Türkiye

Rez. Kodu:.......

Merhaba Sayın............ Ben Sürücünüz HÜSEYİN......... Sabiha Gökçen Uluslararası Havalimanı, Sanayi, 34906 Pendik/İstanbul, Türkiye konumunda hazır beklemekteyim İletişim Numaram: 0538......... . B021

Merhaba
Dijital Kanatlar Projesi ile okullara gelen ipadler ve macbook ile Mebbis hizmetiçi eğitim modülünde bulunan
2020000255 - Herkes Kod Yazabilir Uzaktan Eğitim Semineri
faaliyete başvurabilir miyiz acaba?

Merhaba, bu projeden ses seda çıkmıyor hala, ben ipadleri ve macbooku açtım, hiç bir sorumluya ulaşamıyorum. Zaten uzaktan yönetim söz konusu olduğu içinde pek bir şey yüklenmiyor. İnternette sorumlu olan kişileri aradım mail attım dönüş yok, cevap veren yok. Bilgisi olan var mı? Ya da bu ipadleri tamamen sıfırlama yöntemi var mıdır? :rolleyes:

Bu projede bir gelişme var mı ? Müdür yardımcısı senin ismini yazdım gönderdim dedi geçen gün. Bir de gelen malzemeleri kullanabiliyor muyuz?

Proje ile ilgili haber ya da gelişme bilgisi olan var mı acaba? tablet ve bilgisayar verildi sonrası yok. tabletleri bir şekilde kullanabiliyoruz ama bilgisayar hiç kullanılamıyor. o kadar para harcayıp sonra ortadan kaybolur gibi projeden hiç ses çıkmaması çok garip.

Proje ile ilgili haber ya da gelişme bilgisi olan var mı acaba? tablet ve bilgisayar verildi sonrası yok. tabletleri bir şekilde kullanabiliyoruz ama bilgisayar hiç kullanılamıyor. o kadar para harcayıp sonra ortadan kaybolur gibi projeden hiç ses çıkmaması çok garip.
Tabletleri tarayıcı üzerinden çalışan uygulama olursa kullanabiliyoruz hocam. İkinci dönem Code.org, pictoblox gibi. Macbook çalışıyor, onda bi sorun yok. Tabletlerde ilk zamanlar bilişim teknolojileri ve teknoloji tasarım ders kitabı pdf leri vardı, onları kaldırmışlar. Dediğiniz gibi ortadan kayboldularsa tabletlerin uzaktan yönetimini bıraksınlar da biz de istediğimiz uygulamayı yükleyelim.

Tabletleri tarayıcı üzerinden çalışan uygulama olursa kullanabiliyoruz hocam. İkinci dönem Code.org, pictoblox gibi. Macbook çalışıyor, onda bi sorun yok. Tabletlerde ilk zamanlar bilişim teknolojileri ve teknoloji tasarım ders kitabı pdf leri vardı, onları kaldırmışlar. Dediğiniz gibi ortadan kayboldularsa tabletlerin uzaktan yönetimini bıraksınlar da biz de istediğimiz uygulamayı yükleyelim.
merhaba hocam. ben macbook u kullanamıyorum. tabletler için uzaktan yeniden yükleme işlemi yapıldığı zaman macbook tamamen gitti. sözde sıfırdan yükleme yapacaklardı. ben de açmaya filan uğraşmıyorum kapalı bir şekilde kenarda bekliyor. siz nasıl kullanıyorsunuz merak ettim

merhaba hocam. ben macbook u kullanamıyorum. tabletler için uzaktan yeniden yükleme işlemi yapıldığı zaman macbook tamamen gitti. sözde sıfırdan yükleme yapacaklardı. ben de açmaya filan uğraşmıyorum kapalı bir şekilde kenarda bekliyor. siz nasıl kullanıyorsunuz merak ettim
Öm

Geri