meb'in dağıttığı adobe cs3 seti

Kodla Büyü

sevincaltunel

Seçkin Üye
Seçkin Üye
meb'in dağıttığı adobe cs3 setine sahip olan arkadaşlar.

bu sete ihtiyacım var arkadaşlar. nasıl temin edebilirim bana bilgi verirseniz çok sevinirim

Bakanlık yazı gönderdi hocam. Kısa bir zaman içinde okullara cs4 seti gönderilecek. Okulunuzda cs3 setinin bulunması gerekir.

Hocam ben idarecilerime sordum. ilk defa duyuyorlarmış böyle bir şeyi, hiç haberleri yokmuş, şimdiye kadar da hiçbir set gelmemiş okula bana öyle dediler.

Hocam eğiticilere mail ile listeler gönderildi. Yakın zamanda gelir. Cs4 e geçmemiz isteniyor.

Uwe hocam mutlaka gelmiştir. Bir şekilde ilde veya ilçenizde kalmıştır. Dağıtılması gerekiyordu ama dağıtılmayan yerler vardır mutlaka. Eğitici formatörünüz dağıtmakla görevli. Yeni setler elinize ulaşacaktır mutlaka.

arkadaşlar mebin verdiği adobe cs3 dvd sinden Adobe Acrobat 8 Professional kısmını kurdum elimdeki seriali de girmeme rağmen kabul etmiyor..diğerleri çalışıyor dreamweaver, photoshop, fireworks vs.. ama acrobat pro serial istiyor...acaba nerde yanlış yapıyorum bi fikri olan var mı...

arkadaşlar mebin verdiği set bizim okulda var. ama paylaşılan bileşenler kuruldu diyor. gerisini yükleyemiyor. set elinde olan arkadaşlar varsa özellikle dreamveawer, flash ve photosop u paylaşırlarsa çok sevinirim.

Hocam bulunduğunuz yerdeki diğer okulda çalışan öğretmenler varsa onlara bi danışın. Çünkü tüm okullara çoktan gelmiş olması gerekiyor.

arkadaşlar adoba cs 3 cdleri ve kitapları öğrenciye dağıtıım bu sene 2 yıldır dolapta duruyordu bişey olurmu acaba?

Geri