Mebweb haberleri sıralama

Kodla Büyü

fikriye

Aktif Üye
Okul sitesine dün önemli bir haber attım.Bugün bir haber daha attım ama dünkü haberin ilk görünmesini istiyorum. İçerik sayfasında herbir haberin sonunda aşağı taşı yukarı taşı butonları var ama çalışmıyor.son eklediğim haberi aşağı indiremedim. Sizde de böylemi? Başka yolu var mı?

Okul sitesine dün önemli bir haber attım.Bugün bir haber daha attım ama dünkü haberin ilk görünmesini istiyorum. İçerik sayfasında herbir haberin sonunda aşağı taşı yukarı taşı butonları var ama çalışmıyor.son eklediğim haberi aşağı indiremedim. Sizde de böylemi? Başka yolu var mı?
hocam "yayınla" kısmına tıkladınız mı acaba. bazen oraya basmayı unutabiliyoruz.

Panelde başta görünüyor ama sitede ikinci sırada görünüyorsa eğer geçmişi silin öyle siteye yeniden girin hocam, sitenin geçmişten kalan kalan önyüklemeleri görünüyor bazen.

Teşekkür ediyorum arkadaşlar. Çözümü buldum: Aşağı butonunun tam üzerine değilde daha altta bir yere tıklayınca oldu (ilginç)

Geri