Mecbur aşı mı olacağız?

Kodla Büyü
Aşı olmayan öğretmenleri okulun girişinde tek ayak üstünde de bekletsinler de tam olsun. Hatta okula girerken de aşı olmayanlara 10 kırbaç vurdursunlar. Pes artık!
hayır tören alanında ilan etsinler isim isim hangi öğretmenler aşı olmamış, hangileri korona atlatmış veya yakalanmış hangileri karantinada vs. herkes birbirini bilsin bady sini iyi seçsin.
bunları bilmek bütün velilerin ve öğrencilerin hakkı ama değil mi ? kimse kimseye korono bulaştırma özgürlüğüsüne sehap deeeel aamaa (Aşılarını tam yaptırmış olanlar Dahil )

Bizim isyan aşıya değil hocam.. Virüs yapay zeka ona; bi ara havada asılı kalıp saldırıyoou ya.. Bu kendini daha da geliştirir arkadaşların dediği gibi. 4 5 6 7 devamı gelir en son çocuklara vurup rahatlarlar
Ona biyolojik evrim diyoruz hocam.

Özetle "maske de mi işi yaramıyormuş"
başından beridir yaramıyordu bugün aşı diyorlar yarın aşıda işe yaramıyormuş deyip çip takacaklar (açıklamasıda anlık bulaş yapanları takip edip karantinaya almak için daha sonra da hayatımıza girdi artık çıkmayacak bu virüs öyle bir virüs ki durmadan varyant mustasyon geçirebilme özelliği olan Allah 'tan sonra (HAŞA) en güçlü varlıktır anlık daima takip etmemiz gerekiyor denilecek yine buna inanan insanlar ve çip takmayanları ötekileştiren düşmanlaşan insanlar türeyecek çünkü aşılarla zaten psikolojik olarak buna hazırlandılar ) görürsünüz.
Ekli dosyayı görüntüle 70108

Moderatör tarafında düzenlendi:
İlk çıktığı zamanlar pat pat düşen insanlar vardı hakikaten o insanlara ne oldu? Medya bunları da gösteriyordu. Hani bizde niye hiç öyle olaylar olmadı? Domuz gribi virüsü de hala devam ediyor. O da ilk zamanlar aynı covid gibi aynı senaryo ile giriş yapmış hayatımıza. Ama tabi çabuk unutuyoruz. Medyada gördüğümüz her şey doğru mu?

İlk çıktığı zamanlar pat pat düşen insanlar vardı hakikaten o insanlara ne oldu? Medya bunları da gösteriyordu. Hani bizde niye hiç öyle olaylar olmadı? Domuz gribi virüsü de hala devam ediyor. O da ilk zamanlar aynı covid gibi aynı senaryo ile giriş yapmış hayatımıza. Ama tabi çabuk unutuyoruz. Medyada gördüğümüz her şey doğru mu?
domuz gribi zamanı medya bu kadar ele geçirilmemişti. şu anda her türlü imkan hatta insan gücü fazlasıyla ellerinde var. o patır patır düşenlerin mizansen tiyatro olmadığı ne malum....aklımızda çılgın sorular ....

3 tane aşı oldum , çiplendim mi şimdi ben?
hayır çiplenmedin aşıda çip yok aşıda çip olması için gözünüzle hafıza kartı , transistör vb birşeylerin enjkekte edildiğini görmeniz gerekirdi.

mobingden kurtulmak için sisteme aşı işleyecek birileri aranıyor var mı tanıdığınız :p:mad::eek:
mümkünatı bile yok aşı işinin nasıl yapıldığını bilmiyorsunuz demekki aşı olmak için kendinize ait telefonla randevu alıyorsunuz randevu saatinizde aşı olmaya gidiyorsunuz aşıcı hemşireniz size covit sisteminden bir sms yolluyor şifre mahiyetinde gelen şifreyi söylüyorsunuz size vurulacak aşının barkoduyla sms teki şifre eşleştiriliyor ve aşınız öyle yapılıyor yani sistemsel olarak siz diyelim ki ankaradaki arkadaşınıza aşınızı yaptırmak istediniz ama izmirdesiniz orada sms için aşıyı yapacak olan bilgiyi girdiğinde sms size izmir baz dan düşerde siz aşıcıya aktarırsanız sistemede girerse hemen yakalanıyorsunuz yani teknolojiyi aşı vurmak için acayip işe koşmuşlar dşünün bu aşı işinin içinde ne p.çlik vardır o zaman çünkü teknoloji =kolaylık=takip=şeytan niye şeytan çünkü şeytan yaratılmış olanların içinde Allah cc.tan tan sonra en bilgili donanımlı olan yaratılmıştır. (zaten ilmiyle bilgisiyle kibirlendiği için kovulmuştur.)

Ya
domuz gribi zamanı medya bu kadar ele geçirilmemişti. şu anda her türlü imkan hatta insan gücü fazlasıyla ellerinde var. o patır patır düşenlerin mizansen tiyatro olmadığı ne malum....aklımızda çılgın sorular ....

Ekli dosyayı görüntüle 70107
Çip var mıdır yok mudur bilemiyorum. Aşı karşıtı da değilim, aşı olanlara olmak isteyenlere de saygı duyuyorum. Çünkü insanlar hasta olmak istemiyor. Hepimiz can taşıyoruz. Herkesin kendi vereceği bir karardır. Ama bu şekilde bir aşılamaya karşıyım bu aşıya karşıyım. Sürecin en başlarında ben de çift maskeli dolaşıyordum. Ama zamanla tuhaflaşmaya başladı işler. Sorgulamaya başladım. Gerçekten aşı sihirli değnek gibi gösteriliyor ölümsüzlük iksiri oldu başımıza mübarek. Gerçekten bu kadar insan sağlığı önemli olsaydı sigarayı bıraktırmak için çaba harcanırdı mesela. Sigara içmek bulaşıcı olmadığı halde ölüm sayıları daha yüksek. ( Buraya net bir sayı yazamıyorum yanlış bilgi asılsız bilgi vermemek adına ama isteyen kendi araştırmasını yapar.) Türkiye’de her yıl sigaradan ölen insan sayısını araştırın dilerseniz. Dünyada açlıktan sefaletten ölen bir sürü insan var. Onlar için çaba harcanırdı. Gerçekten tuhaf değil mi sizce de? Bi tek bana mı tuhaf geliyor?

daha değil (şimdilik teorilere göre takıalcak olan çipin enerjisini ve DNA bilgilerinizi çözülebilir hale getiren sıvılar yüklenmiş galiba çip takılınca uydudan dna nız hangi merkeze aktarılacaksa istedikleri zaman siz koronasınız deyip kilitleyecekler işlerine gelmeyen kişileri ya da toplu can almalar---- sistem hata verdi deyip beyin sapına yerleştirecekleri çiple merkezi sinir sisteminize bir anda akım verip çöp adama çevririp pardon sistem arızası dolayısıyla oldu bir daha olmayacak deyip bir hatayla milyonlarca insanı default yapabilecekler----- hemde kişilerin kendi kendilerine takılmasına izin verdikleri çiplerle) aşının da işe yaramadığı haberleri de pompalansın hele bir ondan sonra çiple bu işi çözeceklerini söylerler o zaman çipte taktırmak için kuyruğa girdirirler.
Aşı olmakta epey haklıymışım hocam. Kusura bakmayın ama, öğrenciye bunları anlatsanız şikayet ederler sizi.

Aşı olmakta epey haklıymışım hocam. Kusura bakmayın ama, öğrenciye bunları anlatsanız şikayet ederler sizi.
şikayet edilecek birşey yok ki twiter de instagramda facebookta bu konularla ilgili binlerce milyonlarca açıklamalar teoriler vs ler var onları açıp okumak araştırmak gerek.
eğer gerçekten bunlar varsa aşıda ısrar niye eğer bunlar yoksa aşı da onam niye ve bir sürü bilim adamlarının aşıyla ilgili negatif makaleleri açıklamaları ve bu açıklamaları yapanların bir bir öldürülmeleri

bende beni şikayet edeni ederim vücut dokunulmazlığımı savunma hakkımı gasp ediyor tehdit ediyor diye.
aşı konusunda zaten yapana da yapmayana da saygı duyarız biz millet olarak saygılı milletiz taaa ki ne zamana kadar canımıza malımıza ekmeğimize dokununca o zaman silahlar konuşur.

bu arada öğrenciye biz aşı ve faydalarını ve zararlarını anlatacak branşta değiliz (bugüne kadar Allaha çok şükür hiç bir dersimde dersimin içeriği dışında tek kelime etmedim , dersin içeriğinin dışında herhangi bir öğrencinin dersi sabote etmesine de fırsat verecek kadar da bir anlık bile boşlukta bırakmadım) sadece herkesin kendi özgür iradesidir ister olur ister olmaz kendi araştırmalarına göre kendi kararını herkes kendisi verir aşı beni koruyor diye düşünen aşı olabilir aşı bence bütün fazları tamamlansın sonra olurum diyen bekleyebilir ben aşı olmak istemiyorum içinde metal aliminyum civa bilmem ne var diyende çıkar ona da saygı duyarız ama domuz gribi zamanı hatırlarsanız o zamanın Başbakanı bile ne idiğü belirsiz bir ithal aşıyı vücuduma zerk ettirmem halkımada yapılmasına razı olamam gibi haberlerde yanlış hatırlamıyorsam tabi vardı o günden bugüne ne değişti hatta o zaman sağlık bakanı recep akdağ dı domuz gribi aşısı ithal edilmişti milyonlarca o sebeple görevden alınmıştı yanlış hatırlamıyorsam tabi yukarıda bir arkadaşında dediği gibi sigaradan milyonlarca insan kanser oluyor ölüyor covitten daha çok,. onlar için bu kadar tedbir alınsa insanlık sigara kullanmayı bırakırdı.

Ya
Çip var mıdır yok mudur bilemiyorum. Aşı karşıtı da değilim, aşı olanlara olmak isteyenlere de saygı duyuyorum. Çünkü insanlar hasta olmak istemiyor. Hepimiz can taşıyoruz. Herkesin kendi vereceği bir karardır. Ama bu şekilde bir aşılamaya karşıyım bu aşıya karşıyım. Sürecin en başlarında ben de çift maskeli dolaşıyordum. Ama zamanla tuhaflaşmaya başladı işler. Sorgulamaya başladım. Gerçekten aşı sihirli değnek gibi gösteriliyor ölümsüzlük iksiri oldu başımıza mübarek. Gerçekten bu kadar insan sağlığı önemli olsaydı sigarayı bıraktırmak için çaba harcanırdı mesela. Sigara içmek bulaşıcı olmadığı halde ölüm sayıları daha yüksek. ( Buraya net bir sayı yazamıyorum yanlış bilgi asılsız bilgi vermemek adına ama isteyen kendi araştırmasını yapar.) Türkiye’de her yıl sigaradan ölen insan sayısını araştırın dilerseniz. Dünyada açlıktan sefaletten ölen bir sürü insan var. Onlar için çaba harcanırdı. Gerçekten tuhaf değil mi sizce de? Bi tek bana mı tuhaf geliyor?
yanlış biliyorsunuz aşıda çip yoktur bu arada belki ileride aşılarda mutasyonlar sık sık geliştiği için işe yaramadığından çip gibi birşey takılır her mutasyon değişiminde çipe uydu veya benzeri birşeyden yazılım yüklenip yeni korona mutasyonundan korumak için çiplileri oda bak belki sosyal medyada bu konularda bir sürü teoriler dolaşıyor araştırma yapın kendi kararlarınızı kendiniz verin başkalarının ne dediğine asla bakmayın (bende dahil ) , aşı olun çok faydalıdır diyende çıkar aşı olmayın faydası yok diyende çıkar herkes birşeyler okumuştur görmüştür ona göre kararını vermiştir sizde kendiniz okuyun araştırın yurt dışı sitelerinde çeviri programlarıyla aşı hakkındaki olumlu da olumsuzda makalelerin hepsini okuyun ondan sonra kendi kararınızı kendiniz verin üniversite okumuş insansınız kimse size zorla vücut dokunulmazlığınızı gasp edecek birşey yapamaz yaptıramaz siz izin vermedikten sonra. Bu sadece aşı için değil her konu için geçerlidir düşünün yolda yürüyorsunuz sapığın biri gelip elle taciz etmeye kalkıyor ne yapardınız tepki verirdiniz mümkünse yakalayıp gebertirdiniz değil mi? Ya da siz sigara içmiyorsunuz ama çevrenizde içenlerden biri iç canım iç bir kereden birşey olmaz da diyebilir, baktınız laftan anlamıyor ısrarla sigara içmenizi telkin ediyor ona orada uygun bir uslup kullanarak bozup oradan kalkar gidersiniz daha sonrasında da daha hala bu şekilde ısrarla sigara kullanımına sizi teşvik için can atıyor tütün ve mamülleri kanunu var bunun cezası bellidir ilgili yerlere şikayetiniz yaparsınız gibi gibi böyle gider bu.

yanlış biliyorsunuz aşıda çip yoktur bu arada belki ileride aşılarda mutasyonlar sık sık geliştiği için işe yaramadığından çip gibi birşey takılır her mutasyon değişiminde çipe uydu veya benzeri birşeyden yazılım yüklenip yeni korona mutasyonundan korumak için çiplileri oda bak belki sosyal medyada bu konularda bir sürü teoriler dolaşıyor araştırma yapın kendi kararlarınızı kendiniz verin başkalarının ne dediğine asla bakmayın (bende dahil ) , aşı olun çok faydalıdır diyende çıkar aşı olmayın faydası yok diyende çıkar herkes birşeyler okumuştur görmüştür ona göre kararını vermiştir sizde kendiniz okuyun araştırın yurt dışı sitelerinde çeviri programlarıyla aşı hakkındaki olumlu da olumsuzda makalelerin hepsini okuyun ondan sonra kendi kararınızı kendiniz verin üniversite okumuş insansınız kimse size zorla vücut dokunulmazlığınızı gasp edecek birşey yapamaz yaptıramaz sizin izin vermedikten sonra. Bu sadece aşı için değil her konu için geçerlidir düşünün yolda yürüyorsunuz sapığın biri gelip elle taciz etmeye kalkıyor ne yapardınız tepki verirdiniz mümkünse yakalayıp gebertirdiniz değil mi? Ya da siz sigara içmiyorsunuz ama çevrenizde içenlerden biri iç canım iç bir kereden birşey olmaz da diyebilir, baktınız laftan anlamıyor ısrarla sigara içmenizi telkin ediyor ona orada uygun bir uslup kullanarak bozup oradan kalkar gidersiniz daha sonrasında da daha hala bu şekilde ısrarla sigara kullanımına sizi teşvik için can atıyor tütün ve mamülleri kanunu var bunun cezası bellidir ilgili yerlere şikayetiniz yaparsınız gibi gibi böyle gider bu.
Ben kararımı verdim zaten ve kararım çok net.Ne aşı olacağım ne de pcr testi yaptıracağım. İkisini de istemiyorum.

yanlış biliyorsunuz aşıda çip yoktur bu arada belki ileride aşılarda mutasyonlar sık sık geliştiği için işe yaramadığından çip gibi birşey takılır her mutasyon değişiminde çipe uydu veya benzeri birşeyden yazılım yüklenip yeni korona mutasyonundan korumak için çiplileri oda bak belki sosyal medyada bu konularda bir sürü teoriler dolaşıyor araştırma yapın kendi kararlarınızı kendiniz verin başkalarının ne dediğine asla bakmayın (bende dahil ) , aşı olun çok faydalıdır diyende çıkar aşı olmayın faydası yok diyende çıkar herkes birşeyler okumuştur görmüştür ona göre kararını vermiştir sizde kendiniz okuyun araştırın yurt dışı sitelerinde çeviri programlarıyla aşı hakkındaki olumlu da olumsuzda makalelerin hepsini okuyun ondan sonra kendi kararınızı kendiniz verin üniversite okumuş insansınız kimse size zorla vücut dokunulmazlığınızı gasp edecek birşey yapamaz yaptıramaz siz izin vermedikten sonra. Bu sadece aşı için değil her konu için geçerlidir düşünün yolda yürüyorsunuz sapığın biri gelip elle taciz etmeye kalkıyor ne yapardınız tepki verirdiniz mümkünse yakalayıp gebertirdiniz değil mi? Ya da siz sigara içmiyorsunuz ama çevrenizde içenlerden biri iç canım iç bir kereden birşey olmaz da diyebilir, baktınız laftan anlamıyor ısrarla sigara içmenizi telkin ediyor ona orada uygun bir uslup kullanarak bozup oradan kalkar gidersiniz daha sonrasında da daha hala bu şekilde ısrarla sigara kullanımına sizi teşvik için can atıyor tütün ve mamülleri kanunu var bunun cezası bellidir ilgili yerlere şikayetiniz yaparsınız gibi gibi böyle gider bu.

"kimse size zorla vücut dokunulmazlığınızı gasp edecek birşey yapamaz yaptıramaz siz izin vermedikten sonra." demişsiniz Hocam sizce bir şey yapıyorlar mı yapmıyorlar mı? Ocr ile yapılan kısıtlamalar mobbing değişl mi? Zorunlu değil ama şunu yaparsan şu yapmazsan şu demek ne demek.

Dün bir hakim arkadaşım ile tartıştık durumu. Hakim arkadaşım bir genelge ile test emredildigi için uymamak emre itaatsizlik girer kanunen diyor. Kişisel olarak kendisine durumun yanlış olduğunu belirtiyor fakat kanun böyle diyor hocam dava açılıp genelge iptal edilir ise daha doğru olur ama edilmez ise kanunumuza göre suçtur diyor.
Not: 2 doz aşımına oldum ama vurulmak istemeyene böyle bir dayatmayi çok yanlış buluyorum.
A4 kagitlari asmaktan başka önlem almayan idareciler bence açamaz soruşturma.

Hocam sıkıntı şu; her ameliyat öncesi gibi şu aşı öncesi de bi form var ya neden sorumluluk bana aittir imzası atıyoruz zorunluysa
Artı birçok ülke 8 hafta arayla vurun antikor artsın derken bizde düşünmeye bile fırsat vermedi ler her sene iki doz diyip durular
Ve pcr testi 48 saat önce.. cts pazr açık mı olacak sağlık kuruluşları

Son düzenleme:
Benimde aşı konusunda tereddütlerim vardı. Hala daha var. Lakin aşı olmayanlara sıkıntı çıkaracaklarını düşünerek etrafımda kimseden şikayet duymadığım, inaktif olduğu için ve çocukken vurulduğumuz aşılar gibi hafif bir aşı olduğu için temmuzda sinovac oldum. Bu hafta 2. doz aşım var. Onam formu da doldurmadım. Hastanede sadece biontech olacaklara doldurtturuyorlardı. Demekki sinovactan yana bir sıkıntı yok. Sadece randevu alırken bilgilendirme yazısında aşı vurulan yerde kızarıklık ağrı vs gibi belirtiler olabilir diyordu.

Arkadaşlar hukuk okuyan arkadaşlarımız vardı, görüşlerini bekleriz konuya, eğer buralarda iseler.
Diyelim ki yazılı emirle PCR dayatıldı(iptal olacağını düşünüyorum ama temkinli olmakta fayda var), resmi yazı hukuksuz, buna karşı hukuki olarak ne yapmalıyız? Kuzu kuzu gidip test yaptıracak değiliz. Yapılması gerekenleri paylaşırsak daha isabetli olur. Yeni konu da açabiliriz bunun için.

Arkadaşlar şimdiye kadar hiç yaşanılmayan bişey oluyor, insanların vücuduna zorla sıvı enjekte etmeye çalışılıyor. Bakın bu sarı öküz hikayesine benziyor. İnsanoğluna küresel çapta dayatmalar geldi. Maske dayatması, mesafe dayatması, sokağa çıkma dayatması... en sonda bu.
Bir söz vardı, şöyleydi sanırım
Güvenliğin için özgürlüğünden vazgeçersen, hem özgürlüğünü hem de güvenliğini kaybedersin.
Eğer vücudunuza dokunulmasına izin verirseniz, daha fazlasına hazır olun.

Bu aşı olayına çok odaklandık. Lazeri tuttular kedi gibi oradan oraya oynatıyorlar bizi. Aşıyı ol ya da olma önemli değil ama bu pandemi süreci normal değil, bu sorgulamayı her ortalama iq sahibi yapmalı, mutlaka mantıksızlıklar yakalayacaktır. Bir bize mi bulaşıyor bu virüs arkadaş ülke mi ayırıyor anlamıyorum. Neden ortada veri yokken hibrit aşılamayı biz deniyoruz. Ülkeyi geçtim doğu, güneydoğu bölgelerinde pandemiye bakış nasıl bi söyleyiversin görev yapan arkadaşlar. Öl öl adam kalmadı orada bizim haberimiz mi yok. Ne pandemi doğal, ne de kısıtlama ve alınan kararlar. Aşı konusu geçince sakın ola ki sevdiklerinizin kalbini kırmayın derim. Hatta kimsenin kalbini kırmaya değmez.

Geri