Medya Okuryazarlığı dersi uzaktan eğitim başvurusu

Kodla Büyü

ybilgin

Seçkin Üye
Seçkin Üye
arkadaşlar Medya Okuryazarlığı dersi için uzaktan eğitim başvurusu yapmamız gerekiyor muş
başvuru linkini paylaşacak arkadaş var mı

neyi değiştirdiniz burda faaliyet numarasını yazmaktan başka

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    50.6 KB · Görüntüleme: 5,476
hocam hiçbir şey yazmadan en altta uzaktan eğitimi seçin ve aratın.

Bu kursa katılmamız zorunlu mu? Bizim okulda seneye 7. ve 8. sınıflarda olacak Medya Okuryazarlığı dersi seçmeli olarak ve Sosyal bilgiler öğretmenlerine vermeyi düşünüyor idare.

2015000015 numaralı MEDYA OKURYAZARLIĞI Programı Tanıtım Kursu başvuru tarihi 07.03.2015 tarihine kadar UZATILMIŞTIR. uygun alan öğretmenlerine (Sınıf Öğretmeni, Gazetecilik Alanı, Halkla İlişkiler ve Organizasyon Hizmetleri Alanı, Radyo-Televizyon Alanı Öğretmenleri, Sosyal Bilgiler, Türkçe ve Bilişim Teknolojileri) duyurulur.. yazıyor. 07 martta başvurabiliyor muyuz? sistemden arattığımda hiçbir şekilde çıkmıyor.

akubilay26' Alıntı:
akıllı telefon veya tabletten mebbis(Meb Personel) uygulaması ile başvuru yapabilirsin.
Web sitesinden olmuyor arkadaşın dediği gibi Meb Personel uygulamasındaki eğitim başvurudan işlem yapınız. Kurum onayı da yarın sonmuş, sevgili idarecilerinizi rahatsız etmeniz gerekecek.

Meb personelden basvuru yapmaya calistigimizda faaliyet yili alani 2013ve 2014 secenekleri var fakat 2015 yok bu yuzden bu egitim gorunmuyor
Yapan arkadaslar nasil yaprilar tarif edebilecek olan var mi

16-27 mart arasında yapılacakmış bu eğitim. Hangi siteden yapılacak eğitimler ve tam olarak nasıl yapılacak? Bilgisi olan var mı??

Başka bir lisede btr olduğum için okuldaki yazıyı geç gördüm. Kaçırdım maalesef :-1:

bugün yazı geldi kursla alakalı
"eğitim faaliyetinin düzenleneceği il merkezi dışından katılanların yolluk ve yeviyeleri kanuna göre ödenecektir " diye
bu kurs nerede verilecek ki

Bende anlamıyorum bu durumu gerçekten zaten bunu daha önceki yıllarda biz veriyorduk sonra sosyal ve türkçeye kaydı üstüne sen bu dersi vermen için kurs alman lazım denmesi ne kadar saçma . Biz zaten içerik olarakta en yakın branşız. Kafalarına göre döndürüyorlar parmaklarında bizi......................

neliş' Alıntı:
Bende anlamıyorum bu durumu gerçekten zaten bunu daha önceki yıllarda biz veriyorduk sonra sosyal ve türkçeye kaydı üstüne sen bu dersi vermen için kurs alman lazım denmesi ne kadar saçma . Biz zaten içerik olarakta en yakın branşız. Kafalarına göre döndürüyorlar parmaklarında bizi......................
Yazıyı ben de görmüştüm sadece bu dersi okutabilecek durumda olanlara başvurun denilmiş, müdür beni aradı bu eğitime başvur dedi ben de başvurdum. Belki programla ilgili değişikler falan olacaktır onları tanıtacaklardır.

gitarist6207' Alıntı:
16-27 mart arasında yapılacakmış bu eğitim. Hangi siteden yapılacak eğitimler ve tam olarak nasıl yapılacak? Bilgisi olan var mı??
Hocam yazıyı bende gördüm. Bi anlam veremedim.

bence uzaktan eğitim alacakları her ilde merkezi bir yerde topuyacaklar, yoksa yolluktan falan bahsetmezlerdi

Geri