Mehmet Çelik İlköğretim Okulu Sitesi

Kodla Büyü

xendane

Aktif Üye
http://mehmetcelik.meb.k12.tr/

BBNet de daha önce Fatih Etsiz arkadaşımızın paylaşmış olduğu css-html şablonu geliştirerek hazırladım. Şu an daha bitmedi boş sayfalar var. Sitemizi daha iyi hale getirmek için yorumlarınızı bekliyorum

Ekli dosyalar

• Görüntü 2.png
    Görüntü 2.png
    4.9 KB · Görüntüleme: 1,492
Virusu temizledim şimdi siteme bakabilirsiniz.
Eğer bu durumdan dolayı zarar gördüyseniz hakkınızı helal edin arkadaşlar.

sade kullanışlı bir site :) renkler biraz canlı olabilir miydi diye düşünüyorum. tebrikler :)

xendane' Alıntı:
http://mehmetcelik.meb.k12.tr/

BBNet de daha önce Fatih Etsiz arkadaşımızın paylaşmış olduğu css-html şablonu geliştirerek hazırladım. Şu an daha bitmedi boş sayfalar var. Sitemizi daha iyi hale getirmek için yorumlarınızı bekliyorum

Hocam ellerine sağlık güzel kullanışlı bir site olmuş.Senden ricam üst menü bölümünü paylaşabilirmisin ya da Fatih Etsiz in şablonunu nerden bulabilirim?Şimdiden teşekkürler..

Şablonda üst menü yoktu onu ben sonradan ekledim. Şablonu BBNet'de görüp indirmiştim ama tam yerini hatırlamıyorum.
Menüyü bu adresten indirebilirsin. http://apycom.com/menus/1-white-smoke.html
Menüyü kullanabilmek için sayfanda apycom.com sitesine backlink vermen gerekiyor diğer türlü sitenin ortasında nobacklink diye bir yazı cıkıyor.

Ben de sade buldum ama beğendim..Elinize sağlık...

Hocam ellerinize sağlık. Bu şablonu paylaşma şansımız var mı acaba?

Saygılar

Hocam Site Çok güzel Eline Sağlık ama benden tavsiye Yeniçağa için değmez. Boşa uğraşma bence.......

Hocam foto galeride galiba iframe kullanmışsınız. frameborder="0" yaparsanız. kenarlığı kaldırmış olursunuz daha iyi görünür diye düşünüyorum.

aak' Alıntı:
Hocam foto galeride galiba iframe kullanmışsınız. frameborder="0" yaparsanız. kenarlığı kaldırmış olursunuz daha iyi görünür diye düşünüyorum.

orda iframe kullanmadım hocam, galerinin stili öyle embed swf kullandım. Galerinin swfsini decompile edip düzeltmeyi deneyebilirim ancak.

Çapanoğlu66 hocam 1,5 yıldır Yeniçağa'dayım büyük bir problemle karşılaşmadım. İnş bundan sonra da hocam haklıymışsınız diyeceğim olaylarla karşılaşmam :)

xendane' Alıntı:
aak' Alıntı:

orda iframe kullanmadım hocam, galerinin stili öyle embed swf kullandım. Galerinin swfsini decompile edip düzeltmeyi deneyebilirim ancak.

Çapanoğlu66 hocam 1,5 yıldır Yeniçağa'dayım büyük bir problemle karşılaşmadım. İnş bundan sonra da hocam haklıymışsınız diyeceğim olaylarla karşılaşmam :)
Yeniçağa, Mengen küçük ilçeler olduğu için buralarda kendini geliştirme imkanın çok olmaz. Yaptığın işlerde seni takdir eden çok olmaz. onu katetmiş olabilir arkadaş. Bende yeniçağalıyım Mengen'de öğretmenlik yapıyorum. Mehmet Çelik'ten mezunum. Şerafettin bey benim zamanımda Din kültür öğretmeniydi.

bana renkler biraz soluk gibi geldi, bi de banner daha farklı olabilirdi sanki basit kaçmış siteye, tabi bu benim görüşüm renkler ve zevkler tartışılmaz sonuçta :) elinize sağlık hocam

Geri