MEM de TELEGRAM kullanımı

Kodla Büyü

Bilişimci10

Aktif Üye
ilimizde okul müdürleri ve il ve ilçe müdürleri arasında bir telegram grubu kurulup haberleşmeler buradan sağlanacakmış. Telegramın bilgisayarlarda da kullanılabilme özelliği varmış. fakat programı yükleyip müdürümüzün telefon numarasını girdiğimde köşede connecting yazıyor ama hiçbir ilerleme yok. telegramı bilgisayarda kullanan var mı?

bazı okullar baglanabiliyor ama ben kendi okulumda bilgisayardan bağlanamadık

ORDU BTR İl Koordinatörlüğü olarak elimizden geldiğince tüm BT ve BTR arkadaşları bir araya getirdik süper oldu Telegramdan Koordinatörlük telegrama karar verdik ve 2 gönüllü arkadaşımız bu işi yaptı ve aylardırda kullanmaktayız süper bir çalışma oldu anlık mesajlasma sorunların anlık tespiti farklı farklı çözüm önerileri mükemmel bir durum söz konusu oldu ORDU da.

Biz gayet memnunuz

Bakanlık tarafından Telegram için İl, İlçe ve okullara izin verildi. Bazen sıkıntı olabiliyor ama genelde sıkıntı yok. PC ve Cepten sorunsuz kullanılabilmektedir.

Faydalı bir program.

teşekkür ederim öğretmenlerim. ama ben hala sorunuma çözüm bulamadım. panele telefon numarası girince telefonumuza bir kod gelmesi gerekiyormuş galiba. ne kod geliyor ne de ekranda bir değişiklik oluyor. sebebi neyle ilgili olabilir. 2 bilgisayarda denedim aynı.

sema_yoruk' Alıntı:
teşekkür ederim öğretmenlerim. ama ben hala sorunuma çözüm bulamadım. panele telefon numarası girince telefonumuza bir kod gelmesi gerekiyormuş galiba. ne kod geliyor ne de ekranda bir değişiklik oluyor. sebebi neyle ilgili olabilir. 2 bilgisayarda denedim aynı.

hala bu sorunu yaşayan var mı? sanırım meb bağlantısından dolayı connecting.. diyor sürekli, kod gelmiyor telefona?

destinaa88' Alıntı:
sema_yoruk' Alıntı:

hala bu sorunu yaşayan var mı? sanırım meb bağlantısından dolayı connecting.. diyor sürekli, kod gelmiyor telefona?

Hocam, Connecting yazan alanda iken, telefonunuzdan interneti paylaşınız, kayıt olduktan sonra milli eğitim interneti ile çalışıyor

merhaba arkadaşlar. telegram masaüstü programını okulda kullanabiliyor musunuz. bizde denedim aktif olmadı bir türlü. telefonla pc arasında evrak alış verişinde işe yarardı

Geri