Memnun olduğunuz antivirüs var mı???

Kodla Büyü
ohen' Alıntı:
Arkadaşlar yeni bir bilgisayar aldım. Buna Son zamanlarda kastırmayacak ve ücretli/ücretsiz hangi Antivirüs ü önerirsiniz.

Hocam Kaspersky Total Security 2016 ya da 2017'yi öneririm. Yanında ara sıra zararlıları taratmak için Malwarebytes'ın Anti Malware'sini (Ömür boyu lisanslı) öneririm. Anti Malware'nin özellikle reklam zararlıları için zararlı dosya ve site engellemesi de mevcut. Bir de tarayıcınız için (Tümü için mevcut) Getadblock'un adblock isimli eklentisini öneririm. Bunları kullanırsanız koruma sürelerince kafanız rahat eder. 8) Size kimse bulaşamaz. :wink:

Tüm antivirusleri denedim ve benim başımı sadece ESET Nod32 ağırtmadı. Hem sistemi yormuyor, hem gereksiz yere sizi rahatsız etmiyor. İşini yapıyor ve o işi de hakkıyla yapıyor.

2010'dan bu yana Avast kullanıcısıyım, iki sene de ücretli kullandım. bilgisayarlara kurmaya devam ediyorum :+1:

Re: Ynt: Memnun olduğunuz antivirüs var mı???

Tusunami' Alıntı:
Tüm antivirusleri denedim ve benim başımı sadece ESET Nod32 ağırtmadı. Hem sistemi yormuyor, hem gereksiz yere sizi rahatsız etmiyor. İşini yapıyor ve o işi de hakkıyla yapıyor.
5 yıl Norton kullandım.Boyut çok büyük idi.
5 yıl eset kullandım.Şüphelendim.Avira deneme sürümü kurdum. Ne göreyim.Sistemim Virüs yetiştirme ve eğitim yuvası imiş.
Îsrar edenlere 360 AV tavsiye ediyorum.

Ama ben uzun yıllardır hiçbirini kullanmıyorum. Mutluyum.

Aslında Ben Comodo İle ESET arasında kaldım ama diğerleri hakkında da bilgi sahibi olmak istiyorum. yazan arkadaşlara teşekkür ederim.

kaspersky iyi zaten tartışmasız, para varsa bundan alınacak.
avira yıllaca kullandık eskisi kadar iyi değil bence,
avg kalitesi düştü,
360 security bence iyi ücretsiz, sistem bakımı nefis
eset berbat.

Geri