memory owerflow hatası?

Kodla Büyü

Isegul

Üye
herkese merhaba arkadaşlar öğretmen bilgisayarımla ilgili bi sorun için yardımlarınızı bekliyorum. geçen gün bilgisayarımda birden mavi ekran belirdi bende bilgisayarı tekrar kapatıp açtım bilgisayar olağan şekilde başladı yalnız windows ekranı gelmedi. exper i ürün kurtarma cd sini taktım ve cd den boot ettim bu seferde memory oweflow hatası verdi şu an bilgisayar güvenli modda çalışıo. ne yapabilirim lütfen yardım :cry:

Re: YARDIM (memory owerflow)

hocam ram i çıkarın biraz bekleyin sonra tekrar takın yanlız pinlerine dokunmadan yapın bu işi

başka bnir sitede sizin hata mesajınıza karşılık bu öneri verilmiş ve işe yaramış.umarım işinize yarar

"Bilgisayar açılışında setup menüsüne gir boot ayarların da cd boot yapılmıştır. Onu disable yap."

Isegul' Alıntı:
herkese merhaba arkadaşlar öğretmen bilgisayarımla ilgili bi sorun için yardımlarınızı bekliyorum. geçen gün bilgisayarımda birden mavi ekran belirdi bende bilgisayarı tekrar kapatıp açtım bilgisayar olağan şekilde başladı yalnız windows ekranı gelmedi. exper i ürün kurtarma cd sini taktım ve cd den boot ettim bu seferde memory oweflow hatası verdi şu an bilgisayar güvenli modda çalışıo. ne yapabilirim lütfen yardım :cry:
windows çökmüşe benziyor güvenli modayken sistem geri yüklemeyi deneyebilirsin. Yada işletim sistemini yeniden kur sorun çözülmezse tekrar yazın bakalım daha neler yapabiliriz.

tekrar slm arkadaşlar sistem geir yüklemeyi denedim ama bu sefer de geri yükleyeceğim tarihi seçemiyorum

Geri