MEMURLAR NET'TE BİZLE İLGİLİ HABER

Kodla Büyü
Bakanlık hizmet içi eğitimler ve veliler için düzenlenen bilinçli internet seminerleri ile bütün işleri çözdüğü yanılgısına düşerek, 100 saatlik kurslar ile okullarda herkesi Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni yapmış ve projeyi çıkmaza sürüklemektedir.

:alkis: :alkis:

hocam haberi okudum iyi de okurum allaha şükürde habere kaynak olan inet-tr bildirisinde böyle bir sonuç yok onu söyledim haberi yayınlayan kuvvetle muhtemel zümremiz olan moderatör bildiriyi en nazik yeri ile yorumlamış ve bunu çıkartmış onu söyledim. Bildiride böyle bir sonuç yok sanırım hemfikiriz.

Meşgul olduğum için oturumları takip edemedim.
Yoksa Kitap okuma sorusu ile okul kitabını kastettiğini ve dış düna bağı kuramadığını farkedemeyen ve anketinde teknoloji yaratıcılık bağı kovalayan bu ablamızın sunumuna güzellce katkı verirdim sunuşu sırasında ya neyse bu sene yırttı seneye görüşürüz bu zat-ı şahane ile.

karinca_52' Alıntı:
Bakanlık hizmet içi eğitimler ve veliler için düzenlenen bilinçli internet seminerleri ile bütün işleri çözdüğü yanılgısına düşerek, 100 saatlik kurslar ile okullarda herkesi Bilişim Teknolojileri Rehber Öğretmeni yapmış ve projeyi çıkmaza sürüklemektedir.

:alkis: :alkis:

ya bu 100 saatlik kursla herşeyin halledileceği zihniyeti bu fatih projesini de sekteye uğratır.

Biz bilişimcilere verilen olanaklar sanki kıskanılıyor. daha sonra 100 saat te sanki herşeyi öğrenecekmiş gibi bir setifika veriliyor.

işte maalesef bizim ülkemizde eğitim bu kadar basit ve önemsiz.

okyay' Alıntı:
karinca_52' Alıntı:
:tr:

Geri